Wifi İnternet yok sorunu

Merhabalar TurkNet e yeni geçtim ve gerçekten hayatımda aldığım en iyi hızları alıyorum fakat sorunum şu pc de sıkıntısız bir şekilde internetimi alıyorum 900 mbp/s ye kadar alabiliyorum hiç bir sıkıntı yok ama wifi ye gelince telefon tablet laptop bunların hepsi bağlanmıyor bağlanıyor internet yok diyor kurulum yapıldığı günden beri böyle geçer diye bekledim fakat bi gelişme olmadı son günlerde baya bi sıkıntı vermeye başladı laptoptan veya tabletten dosya alamıyorum hatta telefonumdan wifi interneti ile TurkNet uygulamasını bile açmıyor 2.4 ghz ve 5ghz de aynı durum ikisidi aynı benim sorunumun çözümü nasıl olur yardımcı olacak birileri varmı baya sıkıntıya sokuyor bu mevzu beni

1 Beğeni

Modem arayüzünden ev ağı kısmındaki ipv6 yı kapatıp öyle deneyebilir misiniz?

Bir de buradan modem yazılımı güncel değil ise güncelleyebilirsiniz

1 Beğeni

dediğiniz yaptım fakat yine aynı devam ediyor modem arayüzünden baktım en son sürüm mevcut başka yapabilecek bişey varmı ?

+90 850 288 1010 (TurkNet Fiber Müşteri Destek Hattı)
Bu numarayı arayıp aldığınız hata hakkında destek alabilirsiniz şu anlık aklıma başka bir şey gelmiyor maalesef

Modem sıkıntısı devam ederse modem değişikliği sorunu çözecektir.

Bu sorunu yaşayan bir kaç abone de gördüm. Tam bir çözüm bulamadılar. Arada bir wifi internet yok uyarısı veriyorlar.

1 Beğeni

Başka modem alarak çözenler var.