Wifi ile Kablolu Arasındaki Fark ve Arkadaşını Getir Kampanyası

Modem hakkında bir kaç konu daha açmıştım zaten bilenler bilir. Şimdi aşağıya kablolu ve kablosuz hız testlerimi atacağım bu farkın sebebi modemden dolayı mıdır? Telefonda sıkıntı olamaz çünkü evdeki herkeste aynı. 2. Olarak ekim ayında bir sürü kişiye arkadaşını getir kodumu girdirdim ayın 10’u civarlarında çoğu faturasını ödemesine rağmen hâlâ hak tanımlanmadı acaba ne zaman tanımlanır? Modem almak için hak tanımlanmasını bekliyorum hâlâ… Bir de diğer siteler hızlı açılırken forum bilgisayarda yavaş açılıyor sebebi ne olabilir acaba herkes de öylemi yoksa bana mı oluyor sadece? Teşekkürler şimdiden…

Kablosuz bağlantıda sonuçlar daha düşük çıkar. Modemin kalitesine, sinyal gücüne ve aradaki engel sayısı ve çeşidine bağlı olarak birçok etken kablosuz sonuçları etkiler. Arkadaşını Getir kısmı için hizmet iptali, faturanın geç ödenmesi vb. gerçekleşmesi durumunda hak kazanamazsınız. Karşı tarafta faturasını zamanında ödemeli. Online İşlemlerden kayıt açarak arkadaşını getirden kazanamadığınız hakların sebebini öğrenmeyi deneyebilirsiniz.

geç ödeme gibi bir durum yok hak kazanamama da yok ama hala bekliyor yazıyor ben onu anlamadım

Modem marka model nedir ?

huawei hg658 v2 hocam

Wifi analyzer programı ile boş kanal bulup modem arayüzünden wifi kanalını değiştirebilir misiniz ?

En iyi kanal 1 diyordu 1 deyken aldım bu sonucu

13.kanalda deneyebilir misiniz ? Test yapılan yerde aktif Bluetooth var mı ?

1 Beğeni

Akşamları kulaklık kullanıyorum bluetooth onunla zaten daha kötü oluyor ama her kanalda dalgalanma var böyle 1mbps de oluyor 40mbps de 13. Kanalda 10mbps çıktı şimdi

Modemi sıfırlamayı denediniz mi ? İmkanınız var ise 5ghz destekli modem alın.

Alacağımda t50b orada 2. Sorun devreye giriyor arkadaşlarım faturayı ödemesine rağmen indirim hakkında bekliyor yazıyor ne zaman tanımlanır ücretsiz hak ona göre alacağım modemi

Yeni bir modem veya lan bağlantısı ile çalışan bir router alırsanız sorununuz çözülür.

Hocam iyi günler bt kulaklık yada mouselar bildiğiniz gibi 2.4ghz bandını kullanıyor. Maalesef çakışıyorlar ve kablosuz bağlantıyı engelliyorlar. Eğer modeminizde wifiac (5ghz) varsa ve telefonuz destekliyorsa bu kanalı kullanın. Kullanmıyorsa yeni modem alabilirsiniz. Eğer sorun çok uzakta olmanızsa aynı şekilde pc ne gelen kabloyu bit access point e bağlıyıp azından modemin yakınında aldığınız sonucu alabilirsiniz. İyi forumlar.

1 Beğeni

İkinizde ilk faturanızı ödedikten 1 ay sonra indirimden yarlanıuorsunuz.

Eğer iki tarafta zamanında ödediyse hak kazanılmıştır. Arkadaşını getir bölümü bazen öyle kalabiliyor bende de olmuştu. Bir sonraki faturanız ücretsiz olacaktır.

Herkes onu söylemiş biliyorum bluetooth la öyle ama attığım testte bluetooth kapalı