Wifi bağlantısı Twitter daki gönderiler yüklenmiyor

Merhabalar telefon üzerinden wifi bağlantısını kullanarak sosyal medya platformlarına giriyorum Facebook,İnstgram,WhatsApp,Telegram,YouTube buralara girerken hiç bir sıkıntı yok fakat Twitter a giriyorum gönderiler paylaşımlar yüklenmiyor mobil veriyi açtığımda hemen gönderiler paylaşımlar yükleniyor bu sorun ne sorunu sadece Twitter da yaşıyorum bunu Google den baktım güvenli İnternet istemiyorum deyin TurkNet e sonra çözülüyor diye bir yazı okudum bunun aynısını yaptım ama yine aynı sorun devam ediyor. Teşekkürler

Modem arayüzüne girip genişbant sekmesine girdikten sonra vdsl kullanıyorsanız vdsl fiber kullanıyorsanız ethwan kısmını düzenleme tuşuna basın ardından ipv4/ipv6 dualstack seçili olan yere basıp sadece ipv4 olarak seçin ve kaydedin.

1 Beğeni

işe yarar belki ama mantıklı bi çözüm değil bu

İşe yaradı sıkıntı kalmadı başka ne çözümü var ben bulamadım en son buraya yazdım ipv4 de kalsa ne gibi şeyler olur ki

Sadece IPv6 kullanan sitelere bağlantı sağlayamazsınız ancak günümüzde böyle siteler yok denecek kadar az o yüzden herhangi bir sorun yaşamazsınız.

1 Beğeni

O zaman bir sıkıntı yok teşekkürler