Wi-Fi bağlantı kopma sorunu

Öncelikle Merhabalar arkadaşlar benim sorunum şudur ki benim normal internetim kopmuyor kablolu ile bağlanan kullanıcılarda sorun yaşanmıyor fakat wi-fi ile bağlantı kuranlar bazen bağlantı kopuyor ki sanırım(emin değilim) yoğun kullandıklarında oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim benlik mi ?

Kablosuz da yoğun kullanma ile internetiniz mi kopuyor temelli hem kablolu hem kablosuz ? Hat değerlerinizi paylaşır mısınız ?

kablosuz değerleri nerden göreceğimi bilemediğim için atmadım

hat değerleriniz de sorun yok modemin sürümünü 790 a çekin.

1 Beğeni

denedim maalesef hala aynı sorun devam etmekte

790.
birde 790 derken anlamadım bendeki sürüm bu şekilde

386 kısım 790 oluyor 790 kullandığınızda eminmisiniz.

modem yazılım sürümü baya eski, modem yazılımını guncelleyiniz

son sürümü bu, sitesinden baktım ayrıca 386 dan eski yok en eskisi 384 yani 790 diye birşey mevcut değil

burdan bakabilirsiniz son sürümü kullanıyorum ve extra olarak 790lı bir sürümü mevcut deil

Doğru sizin modeliniz farklı 386 nın tüm sürümünü deneyin olmaz ise 384lere geçin deneyelim. Ve yoğun kullanım da veya internete aşırı yüklenince (aynı anda yükleme indirme yapmak) internetiniz gidiyor mu ?

evet gidiyor kablolu da böyle saliselik gidiyor modeme yansımıyor bile sadece örneğin (lol valorant csgo gibi) oyundasınız tüm karakterler herkes donuyor 3 4 sn sonra geri geliyorlar

Bence Yazılım problemi olabilir veya modeminizin bir garantiye ihtiyacı olabilir. Çünkü benim de başıma geldi bu tip olay. Dediğim gibi 386 ve 384 sürümlerini deneyin veya forumlar da modeminiz ile ilgili paylaşımlar var ise bir bakın.