Whatsapp Görüntülü konuşma kalite sorunu(Bant sınırlaması)

Whatsapp da görüntülü konuşurken görüntü çok kesiliyor. Görüntü kare kare geliyor. TurkNet aboneliği olan iki yerde aynı sorunu yaşıyorum. Mobil veriye dönünce kalite artıyor. Aynı sorunu yaşayan çözüm bulabilen oldu mu?

WhatsApp görüntülü konuşma sesli konuşma da daha sorun var bazen bana da oluyor bazen ses kalitesi bazen görüntü gidiyor mobil veri wi-fi tarafı sıkıntılı cihazın cihaza değişiyor

Stabil. Hız testleri 70-8, 100-8 sorun whatsapp da yaşıyorum. Bayramı mobil veri ile geçirmek zorunda kaldım. Kardeşimin evinde de TurkNet var. Oda hattan ikide bir düşüyor. Mobile geçince sıkıntı yok.

TurkNet tarafında bir sıkıntı var gibi. Bir arada whatsapp ile konuşurken internet çalışması. Şimdide whatsapp ile sağlıklı iletişim sağlanamıyor.

1 Beğeni

TurkNet fiber kullanıyorum wp de sesli görüşmede bazen ses kayıyor/gelmiyor 4.5G/Wifi ikisindede aynı sorun oluyor fakat telegramda nokta sorun yok. Wp kaynaklı bir durumdur oldum olası whatsapp uygulamasını sevemedim

1 Beğeni

Merhaba @Gulnare, genel anlamda WhatsApp özelinde bir sorunumuz yok. Siz isterseniz bu konu ile ilgili bize bir konu açın. Arkadaşlarım durumunuzu incelesinler. Size geri dönüş yaparak bilgilendirsinler.