VMG3625-T50B Yeni yazılım geldi

ABPM 7.1 G0 sürümünde yeni bir güncelleme paylaşılmış, bilginize. Şu anlık güncellemeyi yapmadım .

5 Beğeni

Deneyen olursa neler değişmiş yazabilir mi?

Güncelleme dosyasının içindeki PDF de değişiklikler anlatılmış.

1 Beğeni

@KASPAROV yeni güncellemeyi denermisiniz teşekkürler.

1 Beğeni

Denemesini yapacağım teşekkürler bilgi için.

1 Beğeni

Öyle yapmaya gerek yok aslında ama nedense modem firmware sayfalarına hep öyle yazıyorlar eskiden gelen bir şey herhalde.

Mavi ekran görünce Windows’u formatlayın demekten farkı yok :grinning: Yazmaları bile ilginç

1 Beğeni

wpa 3 seçeneğini kaldırmışlar :frowning:

Bilgilendirme için teşekkürler. Abpm6C sürümündeydim yakın zamanda yükselticem. Bayağı hata düzeltmesi yapmışlar muhtemelen beni etkilemiyor yine :joy:

1 Beğeni

Çok tuhaf bir şekilde turknetin kendi yazılımında snr hep 8.3 iken bu firmware ile 10.3 e çıktı

1 Beğeni

Bu cihazda sorun yaşayamayan bir tek ben varım galiba

2 Beğeni

Bende hiç yaşamadım.

3 Beğeni

Cihaz sizin kullandığınız dönemde yeni üretildiği için hataları olması doğal hiçbir modem üreticisi yeni üretmiş olduğu bir cihazı sorunsuz mükemmel olarak kullanıcıya sunamaz

1 Beğeni

Herkesin kendine göre iyi çalışan modem markaları vardır :blush:

3 Beğeni

Vmg 3312 b10b kullanıyordum daha önce modemden çok memnundum. Sorunsuz kullanım yapanlar modeminin arkasındadır

1 Beğeni

port control protocol gelmiş.

muhtemelen yeni çıktığı dönemde oldu açıkcası ben kendimi bildim bileli zxyel ürünlerini tercih ediyorum daha yarı yolda bırakan veya bir sorun çıkartan modem hiç olmadı 5g ve 2.4 g iki alanda 3 +1 evın tamamında cekıyor sorunsuz elbette tercıh meselesı

3 Beğeni

bu cihazda hangi firmware kurarsam kurayım ssl protokol hatası almam normal mi

Geçen gün bir ağabeyin dükkanda denk geldim, epey bir süre gözükmedi 5ghz, kafasına göre gelip gitme yaptı bir yazılım yükledim ama çok fayda etmedi gibi tekrar bu yazılıma bakacağım ama sürekli açık kalıyor ve havalar da malum sıcak o yüzden mi acaba oluyor.

kopma yaşayan var mı?
telefonu kenarda bırakıyorum bir 15 20 dk sonra elime aldığımda wifiye sıfırdan bağlanmış oluyor.

yeni sürümle mi oldu anlamadım

edit: eski sürüme döndüm, sorun sanırım düzeldi.