Vıdeo kasma donma

Youtube twitch gibi çogu platformda video izlenmiyor 3 4 saniyede bir donma yapiyor tum cihazlarda ayni sorun youtubede 1080p izliyemiyoruz 360p alistik nerden kaynaklaniyor bu sorun ? Destek kaydi açmadim bu arada

scm

Merhaba, @Bunyamin Modeminiz modelini öğrene bilir miyim ? Modemden kaynaklanıyor olabilir, yüksek hızlar için daha iyi modemler var, 2.4 g wifi bağlantısı sağlıklı olmaya biliyor.

Merhaba, kablolu olarak hız testi yapma şansınız var mı?

Kablosuz hız testlerinde kayıplar olabiliyor yani en doğru hız testi sonucu kablolu olarak.

2 Beğeni

Merhabalar, moderatör ekiplerimizin belirttiği işlemleri uyguladıktan sonra bilgi verirseniz sevinirim :innocent:

Td 9970 uzun sure turk telekomda bunu kullandim hic bi sorun yoktu aksine iyiydi suan idareten bunu kullaniyorum sorun modemse yeni alirim

Bu modem düşük hızlarda sıkıntısız çalışıyor ama hız arttıkça stabilitesini kaybediyor.

1 Beğeni

Hiz dusurmemiz mi gerekiyor yani kac olmasi gerek sıkıntısız kullanmam icin

Destek kaydı oluşturduysanız numarasını benimle paylaşabilir misiniz?

Geçen 4K video izliyorum bana da aynı olmuştu aradım arıza kaydı oluşturdum 2 defa oldu bu birincisinde düzeltemediler ikincisinde sinyal güncellemesi yapıldı ama ardından düzeldi

Kesin çözüm olsun istiyorsanız 5 ghz destekli bir modem almanızı tavsiye ederim, sadece hız düşürmek sıkıntınızı gidermeyebilir.

Ama 5 ghz modem olmayan o kadar kullanici varki cogu sorunsuz kullaniyor bende kullaniyordum sonradan asiri donmaya basladi 1080p cok takiliyor otomatige alıyoruz bu sefer 240p izliyorum hiz testinde sorun yok upload normal

53814458 yeni actim sabah acmak istemedim burdan belki kolay halledilir ekip yorulmasin diye :blush:

Türk Telekom son zamanlarda çıkardığı modemlerde 5 GHz modem veriyor zaten sadece ipv 6 sıkıntılı oluyor