Vefat üzerine nakil işlemleri

Hat sahibi olan amcam vefat etti gerekli belgeleri nasıl ve ne şekilde türknet’e ulaştırmam gerekli yardımcı olabilir misiniz ?

Allah rahmet eylesin, sizlere sabır eylesin. :pensive:
Galiba, Hattı üstünüze alacaksınız. Destek kaydı açin, durumu izah edin.
@Moderatrix

Başınız sağolsun. Öncelikle durumunuzu belirten bir destek kaydı açın Online işlem merkezi üzerinden. Yine online işlem merkezi üzerinden hesabım> belgelerim kısmından verasetname belgesini yükleyin.
Hizmeti iptal etmek isterseniz. https://turk.net/destek/sss/musteri-hizmetleri-ve-teknik-destek/vefatolum-halinde-hizmet-iptali-icin-gerekli-belgeler-nelerdir.html

Durumu belirten destek kaydını nereden açabilirim acaba? Düşük hız üzerinden açtım ve oradaki not ekleme kısmına ‘‘Merhaba nasıl destek kayıdı açacağımı bulamadığım için buradan destek kayıdı açtım vefat üzerine nakil işlemi yapacaktım da belgeleri nereye göndermem gerekiyor bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?’’ şeklinde yazdım ardından hesabım> belgerim kısmına verasetname belgesini yükledim diğer adımlar ne şekilde olucak? Süreç ne kadar sürecek

1 Beğeni

Sağolun, dostlar sağ olsun

1 Beğeni

Vefat/Ölüm halinde hizmet iptali için gerekli belgeler nelerdir? (turk.net)

Merhabalar, öncelikle başınız sağ olsun :frowning: Allah mekanını cennet eylesin inşallah :pray: Üst tarafta bıraktığım linkten neler yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

1 Beğeni