Vdsl yerine adsl bağlanılmış

telefon numaram aktif olunca vdsl geçiş yapılacağı söylendi ama hala 15,99 hız alıyorum
image

Numara aktif oldu mu?

evet hizmetlerim kısmında gözüküyor numaram , ayrı olarak bugün 13,33 de internet hizmetinizin geçiş işlemlerini tamamladık diye mesaj geldi

Geçiş anında olamayabiliyor. İsterseniz vdsle geçmek istediğinizle ilgili kayıt açın.

1 Beğeni

Cevap gelmezse ilerleyen günlerde gene gelirsiniz, ilgileniriz.

1 Beğeni

Merhaba, modeminizin arayüzüne girip xDSL istatistiklerini atabilir misiniz?

1 Beğeni

Merhaba vdsl için kayıt oluşturun.

1 Beğeni

dün oluşturdum kaydımı durumla ilgili buraya yazarım , başka arkadaşlarda bu sorunu yaşarsa ne olacak diye

2 Beğeni

ilk öncelikle internet hizmetinizin geçiş işlemlerini tamamladık mesajını aldıktan sonra
12.05.2020 14:09:54 da arıza kaydı açtım

ertesi günü başka konuda gördüm arıza kaydı değilde kampanya değişikliği kaydı yapmam lazım galiba diye düşündüm

13.05.2020 13:46:46 de kayıt açtım vdsl olması için sonra

bugün arıza kaydıma 12,52 de mesaj gelerek diğer açtığınız kayıt da tüm işlemler sağlanacaktır durum hakkında bildireceğiz sizi dediler ve arıza kaydını kapattılar

neden bu kadar uzun sürüyor süreç ?

Merhaba, önceki aboneliğiniz de ADSL abonelikse ADSL geçiş yapılmış olabilir. Kayıt açın VDSL altyapınızın uygun olması ve port durumunun da uygun olması halinde 3 iş günü içerisinde VDSL geçişiniz sağlanır.

1 Beğeni

o günden sonra cevap yazılmadı hafta sonu yanıt alabilir miyim sizce , yoksa diğer haftaya mı aksadı bu işlem neden bilgi vermiyorlar

Yoğunluktan dolayı şu anda yapılacak pek bir şey yok. Haftaici geçiş sağlanır.

hala cevap verilmedi acaba kayıtı kapatıp yeni kayıt mı açsam , sıkıntı olmuş olabilir mi ?

Sıkıntı olmuş olamaz yoğunluktan dolayı geç cevap veriliyor olabilir.

az önce mesaj geldi destek den vdsl geçirildi, konu kapanabilir desteğiniz için tekrardan teşekkürler

2 Beğeni