VDSL ye geçilmedi

vdsl e geçilmedi günlerdir bekliyorum açtığım destek talepleri işi çözmüyor.Modem model no TD W9970 V3 kayıt no 33566062 destek kaydı çözemiyor cevapta vermiyor

Ne diyorlar? Özel bilgileri gizleyerek ekran görüntüsü atar mısınız?

1 Beğeni

hiç bir cevap vermiyorlar.ilk önce btk ya açmıştım o başkasına yönlendirdi vesaire vesaire en son kampanya değiştirmeye yönlendirdiler ne desem mesaj yazmıyor yani hiçbir geri bildirim yapılmadı bana.Halbuki ben tt müşterisiydim direk geçiş yaptılar 35mps pakete anlamadığım ne demek paket değişkliği?ne yaparsam yapayım cevap yok .

yanıt tam ulaştımı bilmiyorum o yüzden aynısını yazıyorum.
hiç bir cevap vermiyorlar.ilk önce btk ya açmıştım o başkasına yönlendirdi vesaire vesaire en son kampanya değiştirmeye yönlendirdiler ne desem mesaj yazmıyor yani hiçbir geri bildirim yapılmadı bana.Halbuki ben tt müşterisiydim direk geçiş yaptılar 35mps pakete anlamadığım ne demek paket değişkliği?ne yaparsam yapayım cevap yok . ne yazarsasm yazayım cevap vermiyorlar.

Ev telefonu numaranız tanımlandı mı?

evet hizmetlerim de görünüyor.Aradığımda onlarda tanımlandığını teyit etti .Bir sıkıntı olur mu bilmem ama splitter kullanmıyorum genel kabloyu direk modeme takıyorum ev telefonu kullanmadığım için.

Tanımlanması yeterli sorun yok. Kayda hiç dönüş olmadı mı?

hiçbir dönüş olmadı ne desem cevap yok sanki duvara yazıyoum

Btk üzerinden yazınız.

https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/

Hayır Btk üzerinden yazdığını söyledi zaten abone. Doğru başlık altından destek kaydı açmasını ilettim kendisine. Btk nin (dolayısıyla TurkNet desteğin) verdiği cevap paket değişikliği adımından destek kaydı oluşturması.

evet dikkatli okumuşsunuz teşekkürler ben btk ya bir daha yazdım bugün cevap alamadığıma ilişkin

1 Beğeni

35 bile değil 39 alıyorum :laughing: Turknet nazlı bir gelin gibi güzel ama çok nazlı teşekkürler türknet.

1 Beğeni

Mutlu sağlıklı günlerde kullanın inşallah :upside_down_face:

1 Beğeni