Vdsl talebi

bağlantım bugün itibari ile sağlandı gelen tt ekibine yapa başvurum neden red edildiğini sorduğumda buraya bu kadar hız gelmez iptal ettim dedi bende daha önceden 2 ay önce yapa 40 mb hız alıyordum dediğimde bağırarak inkar edip gitti şuanda adsl2+ bağlantı var fakar hizmetlerim ekranında 35 mb e kadar yazıyor ve vdsl bağlı değil vae altyapısındayım bağlı olduğum santralde yapa var esenyurt santrali ve altyapım 35 mb rahatlıkla destekliyor bulunduğum dairede 2 ay önce kullanıldı kapasitemi arttırılır vdsl e geçiş mi yapılır lütfen yardımcı olun tt ekibi vurdum duymaz her şeyi reddediyor 1688124

TT saha personelinde belki ki “benim bildiğim doğrudur aksini iddia ediyor iseniz hiç bir şey bilmiyorsunuz” düşüncesi hakim. Kanıt sunulduğunda da agresif tavırlar sergileyen tipler var. Şu an hizmet alıyor musunuz? Hizmet almaya başladınız ise hızı nedir?

hizmet almaya başladım adsl2+ 11.99 download 0.78 upload sabitlenmiş şekilde

Anladım tekrar VDSL başvurusu yapın. Eğer başvuru yaparken size VDSL verebileceğini söyledi ise TurkNet. Ardından zaten eğer Yapa ya müsait ise geçişiniz yapılır.

yapaya müsait olduğunun bilgisindeyim zaten fakat tt ekibi ben bilerek yapa başvurunu onaylamadım dedi neden onaylamadın dediğimde buraya bu kadar hız vermem dedi e daha önce kullanıyordum dediğimde iyi günler diyip kaçtı

VDSL alabiliyor musunuz o altyapıda?

1 Beğeni

vdsl başvurusu yapamıyorum TurkNet Online İşlem Merkezi de vdsl paket olduğu için destek kaydı açtım 2 aya cevap alırım alışığım önce ki aboneliğimde de aynısı olmuştu dava açıp kazandıktan sonra yapılmıştı

evet vdsl alabiliyorum

1 Beğeni

Tamam destek kaydını paket yükseltme adımından açın ve durumu detaylıca anlatın. Telekom a tekrar VDSL için talep göndersinler

1 Beğeni

dediğiniz gibi yaptım eğer olmaz ise zaten bölge müdürlüğüne gidip saha ekibi için şikayette bulunduktan sonra tekrar aynı savcıya başvurup hak talebinde bulunacam teşekkürler göksel bey twitter da da burda da canla başla yardım içerisindesiniz iyi ki varsın TurkNet

1 Beğeni

Ben teşekkür ederim, hakkını arayan bilinçli tüketiciler olduğu sürece bilişim hizmetleri daha hızlı ve adil ilerleyecektir. Umarım sorununuz kısa sürede çözülür mutlu günler dilerim

2 Beğeni