VDSL Portumu TürkNet ADSL olarak başlatacak! Şaka gibi!

TurkNet A.Ş

NetSpeed İnternet A.Ş

o yüzden yorum yaparken biraz destekli yorumlayın, işi bilene zulüm çok, mevzu müşteriye her türlü eziyeti, yıldırmayı yapıp tarifeyi paketi devam ettirtmek. TurkNet burada hiç bir bilgi alamıyor. Doğal olarak süreç Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na taşındı ki bu işin peşini kesinlikle bırakmayacağımı buradan belirtmek istiyorum.

TurkNet personeli B.T.K’ya şikayet dilekçesini yazısını gönderdi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, şu zamana kadar konuştuğum TurkNet personellerinden en dürüstü ve yardımcı olması beni aşırı memnun etti. Kendileri de aynı şekilde çok büyük bir hatanın ve yanlışın olduğunu belirttiler. Sonunda bir yanlışın olduğunu fark ettiler.

1 Beğeni

Ben kendi yaşadığımı söyledim. Sorun benim sorunum değil istediğiniz kadar uğraşın beni alakadar etmez. Sabah 11’de ADSL hizmetim başladı. 11:30 gibi de VDSL’e geçişim yapıldı. Ben de yaşadıklarıma dayanarak yorum yaptım. Portunuz eski portlardandır. Yeni portlar hem VDSL hem ADSL destekli. Sistemsel tanımlama yaparak geçiş sağlanabiliyor.
TurkNet sorun olduğunu kabul ettiyse daha da diyecek laf kalmıyor o halde. Umarım sorununuz çözülür. İyi forumlar.

Kullanmış olduğunuz yeni combo porttur olabilir, şu an kullanmış olduğumuz port eski port haklısınız. Ancak durum yukarıdaki paylaştığım yazılardan ibarettir. Değerli yorumun için teşekkürler, iyi forumlar.

1 Beğeni

adsl.olarak.baslamistim.ilk de 5 gun sonra vdsl 100 megabite gectim.bazen turk telekom.kaynakli sistemde adsl.olarak.gozukuyo basima.geldigi icin soylemek.istedim.ama.en dogru bilgiyi baglatirken.musteri hizmetleriyle gorusmeniz veya burda yetkili arkadaslar var onlar sana ulasip ilgilenirler TurkNet candir kardesim duzeltilir