Vdsl lütfen bakın

hat değerlerim herşeyim güzel fakat telefonumda aktif ama hala vdsle geçiş yapamdım modem ayarlarını yapıyorum ama olmuyor bi abi dedi daha aktif olamış dedi ama vdsle geçiş yapılmışdedi lütfen artık yalvarırım yaa :frowning:

bütün bilgilerim burda sadece süreç hızlı olsun iptal ettirmicem inat etim sizden vdsl hizmeti alıp memnun olmak istiyorum sadece

Size henüz VDSL sinyali verilmemiş. Şayet YAPA alt yapısında olsaydınız modeminiz Vdsl kurulum yapacaktı. Yapa da değilsiniz. Vae alt yapısındasınız. Belki de VDSL portlar doludur. OİM den şikayet bombardımanına tutunuz. Facebook Twitter ve BTK yolunu deneyiniz.

Oimden şikayet bombardımanı derken ne demek istediniz anlamadım. Açtığınız her destek kaydı (aynı konu için) sürecin uzamasına neden olur. Tek bir destek kaydı üzerinden talep etmek hem abone hem de TurkNet destek personeli açısından en iyisi olacaktır. Diğer konularda dediğiniz gibi port yada tanımlama durumu olmuş olabilir

1 Beğeni

Sayın yönetici napa bilirim hattında ve kutuda vdsl port var ama ben geçiş yapamıyorum lütfen bu arada telefonum tanımlanmış

TT yada başka Bir internet sağlayıcıdan TurkNet VDSL e başvuru yaptınız sanırım. Telefon hizmeti sağlandı ise TurkNet teknik ekibi belirli aralıklarla port sorgusu yapar müsaitlik durumuna göre VDSL geçişi tamamlanır

İşte bu aralıklarla sorgulama yaptıklarından dolayı TurkNet Online İşlem Merkezi den şikayet talepleri ile sürekli hatırlatmak gerekir. Yoksa bu süreç uzadıkça uzuyor. Günler, haftalar hatta aylar sürüyor.

Bunu tek bir kayıttan yapması yeterli. @brs1 eğer şu an oimde paketiniz VDSL ancak hızınız ADSL ise hız düşüklüğünden kayıt açıp durumu belirtebilirsiniz. Bir iki iş günü içinde bu şekilde hallolacağını düşünüyorum.

Onu nerden yapacağım sağolun şimdide merhaba

birde bu geldi

Adınıza kayıt açılmış görünüyor