VDSL internet yok!

Merhaba 3 mayısta geçiş işlemleri evraklarımı gönderdim 9 Mayıs sabah saatlerinde telefon destek ile türktelekomdan türknete geçişimi kolayca yaptım 9-10 Mayıs süreci içinde hiç bir kopma vb sıkıntı yaşamadım 11 Mayıs sabaha karşı uyandığımda modemimin tüm ışıklarının yanmadığını ve modemi yeniden başladıktan sonrada gelmediğini farkettim ve aramaya başladım türkneti ulaşamadım online hizmetlerden kayıt oluşturdum 2 gündür hiç bir bilgi verilmedi ve hala gelmedi türktelekomdayken hiç bir kere bile kopma yaşamadım türknete geçtim hiç bir kopma yaşamadım 2 gün boyunca ama 3 günün sabahından beri internetime bağlanamıyorum ve hiç birisi bir bilgi vermiyor . İlk geçtiğim gün 35 mps den 100 mps paketine geçmek istediğimi belirttim o bile aktifleştirilmedi ilk kayıt olurken herşeye destek verdiklerini söylemişlerdi ama sıfır.

Bugün ilk defa mesaj atmışlar böyle demişler bu süreç nasıl ilerler türktelekomu aradım ağızlarından hiç birşey alamıyorsunuz teknik ekip ile alakalı . https://hizliresim.com/nOGwGL

TurkTelekom iş emri oluşturulmuş yani teknik ekibe kontrol için iletilmiş. Onlardan gelen cevabı beklemeniz gerekmektedir.

Var olan internetim neden bi anda kesildi ve bun durum söz konusu olup arıza ekip olarak neden yönlendirmiş olabilir.
Peki bu süreç ne kadar sürer ? Askere gideceğim işten ayrıldım keyif atayım oyun oynayayım dedim neler oldu .