Vdsl i̇m ama adsl hizi veri̇li̇yor

Merhaba 04.01.2021 tarihinde yalın internete geçtik beşide olabilir ardından bugün internetim tekrar geldi ama 16mgbit hız ile geri döndü VDSL anlaşmamız var ama şu an ADSL hızı veriliyor bunu çözer misiniz? nasıl bunu becerdiniz anlamadım cidden (devre numaram 8833574025)

Modem vdsl modunda mı adsl modunda mı? Modem arayüzünden hat değerlerini paylaşır mısınız?

Modeminizin kurulum modu nedir? VDSL olarak mı yoksa ADSL olarak mı kurulum yaptınız ? Eğer VDSL kurulum yaptıysanız ve bu sorun devam ediyorsa, modeminizi fabrika ayarlarına döndürüp yeniden VDSL şekilde kurulum yapın yüksek ihtimalle düzelecektir.

Modem adsl modunda ama ikinci ekede bakın o yüzden öyle yaptım.

ikinci ek

Adsl olarak kurulum yaptım sizde ikinci eke bakar mısınız ben şimdi vdsl olarak kurulum yaparsam 35 mi alıcam paketim 35

VDSL kurulum yaptım DSL devre dışı yazıyor alttaki VDSL

Merhaba, eğer modeminizi doğru bir şekilde kurduğunuza eminseniz ve hala VDSL sinyali ile internet erişiminize ulaşamadıysanız hızlıca Online İşlem Merkezimiz üzerinden modem buluşması gereken hızda buluşmuyor kategorili bir destek kaydı oluşturun. İçerisinde bu detayları ekleyin. Hızlıca arkadaşlarım hizmetinizi kontrol ederek size yardımcı olmaya çalışacaklardır.

1 Beğeni

Modemi VDSL olarak kurduğum zaman ekteki gibi devre dışı yazıyor ama ADSL yaptığım zaman internet geliyor dediğiniz gibi talep oluşturdum. Umarım boş port yok falan demezler çünkü ben bu hizmeti alıyordum cidden çok ilginç

Destek kaydı numaranızı benimle özel mesaj üzerinden de paylaşırsanız konuyu takip edip size yardımcı olmaya çalışabilirim. Sizden geri dönüş bekliyorum.

1 Beğeni

İlgilendiğiniz için teşekkürler

Dm den mesaj geldi demi?

Kaydınızı önceliğine uzman ekip arkadaşlarıma ilettim. Bende durumun takibini yapacağım. Gelişme oldukça size bilgi vereceğiz.

3 Beğeni