Vdsl hizmetim(Alabileceğim hız)

Kaç defa açtım hatta millenicoma geçiyordum neredeyse yan arsada başvuru yapıp 72mbit dediler bana başvuru yaparken.Birde vodafone bile 50mbit olan en yüksek paketini birde tt müşteri hizmetleride 100mbit dediler hattın desteklediği hız olara.Ama şu sağ ekipleri yalan söylüyor sadece oturdukları yerden para kazanıyorlar hattı kontrol etmiyorlar millenicoma başvurdum ertesi gün gelen tt ekipleri sakın başvurma hızın düşer bu hızıda göremessin değip beni çaydırdılar.

1 Beğeni

Çoğu Telekom saha çalışanı bunu yapıyor. Bilinçli tüketiciler bu çalışanları gerekli yerlere şikayet ediyor. Acemi kullanıcı yada internet konusunda fazla bilgisi olmayanlar ise bu işini doğru düzgün yapmayan sözde çalışanlara inanıyor ve Telekom un taahhütü altına giriyor. Santral binası aynı kablo aynı direk aynı saha dolabı aynı ama hız düşüyor. Eee neden? Ortak altyapı üzerinden hizmet veren şirketlerin birbirinden tek farkları faturaları ödediğimiz hesapları. Telekom çalışanlarının bu işgüzar olaylarını duyunca dayanamıyorum kusura bakmayın.

Ne kadar uğraştım ama maalesef çözüm filan yok sadece oyalamadan ibaret bir firmalar.İç tesisat dediler içeridede sorun bulamadı TurkNet ekipleri ee daha neyi bekliyoruz ya port değişecek yada yakınımdaki sağ dolabına kablom taşınacak bu kadar basit.