VDSL hizmeti geldi ancak bir sorunum var

Cat6dan aşağısını evinize koymayın yenileyecekseniz… Cat7 ise fiber kablolara meydan okuyan türden kablodur. Buyrun size kablo kaliteleri

Doğrudur. iyi de bunlar ile uğraşmak zahmetli, çünkü kabloyu netten dış ortam bilmem hangisi %100 bakır vesaire, doğru olanı satın al ve bunu döşeyecek tecrübeli elemanı bul da, bul sıkıntı yani. Hani Online işlemlerde şöyle bir seçenek olsa TT elit hizmeti benzeri gibi ama online işlemler kısmında bulunsun kolaylık açısından örnek veriyorum:

Online işlemler > Evde Elit Teknik Hizmeti

Genel Arıza tespit etme: (Fiyat)
Ankastre ve modem arası kablo yenileme: (Fiyat)

Yani buna benzer bir şey olsa iyi:

Neden böyle bir öneri veriyorum? Çünkü destek kaydı açıp bazen temel bilgisi yetmediği yerde yanlış yönlendirme veya tartışmalar vesaire olabiliyor. Ya da bu konularda bilgisi olmayan acemi internet aboneler veya destek kaydından sonradan oluşan sorunlar umduğunu bulamayıp başka operatöre geçişlerin önünü geçmek açısından vesaire bence sağlıklı olur. Yani kimisi bunlara vakit ayıramaması veya zahmetli olduğu için vesaire bunun önüne geçmek amacıyla Online İşlemler seçeneği ile Evde Elit Teknik Hizmeti satın alınır ve fiyat ne çıktı ise aboneye fatura yansıtarak ödenir. Eğer ki bir durumdan dolayı düzeltilemez bir sorun varsa, o ekipler durumu anlatır. Her iki tarafta bilgi sahibi olur. Böylece çözüm süreci bir sonraki seviyeye geçerek sorunu olan internet abone sahibi buna göre adım atacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

İstanbul’daki arkadaşlar için evine elektrikçi arıyorsa Büyükçekmece de arkadaşım var. Bulunduğunuz yere gelip iş yaparlar mı bilemem ama denemek isterseniz özelden yazın telefon numarasını vereyim.

İşte bu noktada kişisel ve bölgesel sorunlar geliyor. Yani yerleşim yeri kırsal bir alan, kasaba. İşitme engelli sesli iletişimde kurmakta zorlanan biri veya internet ile bilgi sahibi olmayan aboneler, normal bir elektrikçi çağırıp kalitesiz ve yanlış işlemler yapılması gibi durumların önüne geçilmesi için öyle bir öneri vermiştim, yani imkanı olmayanlar Online İşlemlerde Evde Elit Teknik hizmeti ile kolay işlemler yapabilesinler diye.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederiz. Sizlerin yardım ve destek sayesinde 88mb hız alabiliyoruz. Bu arada @caner yorumda tam söylediği gibi 88mb hız kadar alabiliyoruz, kendisi de çok güzel bir noktayı tutturdu. İyi ki varsınız, sorun çözüldü.

5555
Bu dsl değerler ile bir kopma durumu yok her şey stabil. Online oyun açık iken stres testi dahi yaptım, internet kopma durumu ya da oyundan düşmedi:

1 Beğeni

Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayışınız için ben size çok teşekkür ederim. Her zaman kullanıcılarımıza yardımcı olabilmek ve destek verebilmek için buradayım :pray: İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim @kodiak :pray:

1 Beğeni