Vdsl hat değerleri

hat değerlerim nasıl acaba

Zayıflamalar biraz yüksek ama saha dolabı sadece size çalışıyor gibi, bomboş :slight_smile: Kapasite ve snr gayet yüksek.

1 Beğeni

Merhaba, @webhost Hat değerleriniz çok iyi durumda, hat zayıflamanız yüksek görünüyor. Hat değerlerine bakınca 100 mbt hız alabilir siniz görünüyor.

Sanırım TT, alt yapısı fttb olarak hizmet sağlıyor veya dolap yakınınızda ve kişi kullanımı az olabiliyor. Sadece tahmin bilemeyiz.

doğrudur mahallede 4 kişiden fazla kullanan yok

mahallede neredeyse kullanan çok az saha dolabı ile 200mt var aramda

İsterseniz destek kaydı açın hızınızı yükseltsinler.

ne yazık ki TurkNet kullanmıyorum bilgi amaclı sordum

İyi kullanımlar dilerim. :person_raising_hand:

teşekkür ederim altyapı sorgulayınca max 67mbps alırsın diyodu bende 50mbps taahhüt yaptım keşke yapmasaydım kabloyu direkden çeken ekip bile ölçerken şaşırmıştı hat zayıflamasının sebebi galiba vodafone kurulum ekibinin bana 1 top kablo verip bağlaması

Bazı servisler sana tam hız vermez bu karar yeter der bırakır. Bazıları hat kopuyor diye hızını düşürür ama yine kopar. Hattı düzeltmek yerine mağzaret uyduruyor. :slight_smile:

Bazen kampanya içinde taahhüt etkilemeden hız değişimi yapılıyor. Türk Telekom’da öyle mesela, aylık 10 TL farkla hızımı 75’e çıkartabiliyorum. İsterseniz online işlemler veya müşteri hizmetlerinden sorgulayın.

Bunu yaşayan ben suan 79 a dusurduler sira 50 mbps de

müşteri hizmetlerine diyom yok altyapı en fazla 50mbps destekliyo diyip duruyo vermiyolar 100mbps

130Mbps hiz maksimum gözüküyor

Belki kopar diye vermiyorlardir hat zayiflamasindan dolayi zorlayin ekran goruntusu atin yaparlar denersin kopma falan yasamaz isen kullanirsin rahatça

taahhüt lü 50mbps aldım ama verirler mi bilmiyorum