Vdsl - gigafiber modem değişikliği

Merhaba arkadaşlar TurkNet abonesiyim vdsl internet kullanıyorum istanbulda oturuyorum TurkNet ekibi gelip tüm mahallede apartmanın içine gigafiber kablo döşemiş gigafiber bağlantı açıldığında önceden satın almış olduğum ZYXEL VMG8623-T50B modem gigafiberi desteklermi eğer desteklemezse tekrar modemmi alacağım veya TurkNet ücretsiz veya ücretli gigafiber uyumlu modem veriyormu ayrıca mahalleye gigafiber bağlantı verilmeden şimdiden başvuru yapabiliyormuyuz çünkü hemen geçmek istiyorum çok memnunum stabil çalışıyor ayrıca gigafiber altyapı sorgulamada turknetin tüm türkiye geneli ve özellikle istanbul içerisinde daha çok gigafiber kablo ile kendi altyapısını oluşturduğunu gördüm malzeme tedariği dolar kuru üzerinden yapıldığı için çok maliyetli ve şirkette yatırım yaparak büyümek gerçekten çok zor ondan dolayı TurkNet 'e canı gönülden çok teşekkür ederim.

Merhaba, @SaLaZaR
Gigafiber geçişi için alt yapı sogrulamasında 1000 mb olarak çıkıyorsa başvura bilirsiniz.
ZYXEL VMG3625-T50B Modem size ücretsiz olarak veriliyor iptal edildiğinde geri veriyorsunuz. Diğer kullandığınız cihazı isterseniz kullana bilirsiniz seçim sizin.