VDSL geçiş sorunu-internetim yok

VDSL bolgeme yeni geldi, bugün Türk Telekom ekipleri saha dolabında akşama kadar çalışma yapmış eve geldim ve modemimde VDSL turuncu lambası yanıyor ve kırmızı internet yok lambası yanıyor ne yapmam lazım lütfen yardimci olunuz lütfen yarın kızım online sınava girmesi lazım oğlum ise canlı dersi var.

Modemi vdsl olarak kurulum yapın

Nasıl yapmam gerekli modem TTNet in modemi lütfen yardımcı olur musunuz?

Yalnız TurkNet benim VDSL ye geçtiğimi belirtmedi,

TurkNet Online İşlem Merkezi de teknik bilgiler kısmında yazıyor mu adsl veya vdsl diye
Birde modem markası nedir?

TurkNet Online İşlem Merkezi de ne adsl ibaresi var ne de vdsl. Modem uyumlu eminim

Vdsl olarak kurulum yaptınız mı?

1 Beğeni

Evet dün reset attım modeme kurulumu yaptım, TurkNet Online İşlem Merkezi de bir ara paket gecisi gördüm yuklseltme sonra geri gitti o

Online işlem merkezi üzerinden teknik bilgiler kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

1 Beğeni

|Durum| OFFLINE|

|Fiziksel Durum (VAE)|AÇIK|

|Santral|KOZAN-4|

|Ip Adresi||

|Modem Buluşma|Modem Buluşuyor - VDSL|

|İndirme Hızı|77.99 Mbps|

|Yükleme Hızı|7.99 Mbps|

1 Beğeni

Yanlış bilgi vermek istemem ama siz galiba kurulum yapamadınız çünkü hat fiziksel açık ibaresi var

1 Beğeni

Modemim Zyxel 3312-b10 lakin buna vdsl kurulumu bulamadım hiç. Arayüze girdiğimde tikler aktif değil pasif durumda nasıl yaparım yardımcı olsanız.

Bu arada 6 adetten fazla mesaj yazamiyormusum. Burdan duzenliyorum

1 Beğeni

VDSL satırına gelin sağ tarafta ki kalem simgesine tıklayın düzenle yapıp bilgilerinizi girin.

1 Beğeni

Benimkinde VDSL satiri yok işte

İnternet_dsl ve internet wan olarak 2 seçenek var

Başka modem taktım yine aynı değişen bişe yok TurkNet aradı kullanabilirsin dedi ama VDSL olmuyor

Dk:2.30 daki ekrani burdan paylaşabilir misiniz?

1 Beğeni

Kurulum yapabildiniz mi?

1 Beğeni

3 farklı modem denedim, olmadı turknetten aradılar şu an evde dsl hiç yok Onuda kestiler. Sanirsam çalışma yapacaklar, beklemedeyim. Modem bilgilerini tam kurdum eminim. Yeni üye olduğumdan 6 saatte bir yorum yazabiliyorum

1 Beğeni

aynı sorun bendede var vdsl seçeneği çıkmıyor

1 Beğeni

Modeminiz VDSL destekliyor da ve turknetten VDSL actirmis iseniz modeme reset atıp tekrardan kurulum yapmanız lazım,teknik sorun benimki sanırsam. 3 gündür net yok perisaniz valla çocuklarim eğitim alamıyor umarım düzeltirler TurkNet 'e guveniyorum