Vdsl gecememe sorunu

Merhaba,
TurkNet aboneligim adsl olarak acildiktan sonra vdsl ye gecis yaptim 100 mbit. Ancak halen hizim 13 mbit lutfen yardimci olur musunuz?

Detay verebilir misiniz?

Bende de durum aynı şekilde

Modemde internet ile ilgili bilgilere baktigimda Adsl2 plus yaziyor. Ayrica kullanici adim ve sifremi VDSL bolumune yazdigimda internetim gelmiyor. (Modem HG658 V2) Ne var ki internetimin vdsl e gectigini ve kullanabilecegimi soylediler.

Kayda ne gibi bir dönüş yapıldı?

Yapa da mısınız? Yoksa vae altyapısında mı?

YAPA altyapisindayim

1 Beğeni

yuksek hizli internete gecis islemlerinizi tamamladik. Internetinizi keyifle kullanabilirsiniz. Bu hizmetin sadece VDSL2 destekli modemlerle kullanilabilecegini hatirlatmak isteriz. Paketiniz hakkında detaylı bilgiye Online İşlemler Paket Bilgileri menüsünden ulaşabilirsiniz.

Ardindan yaptigim ariza kaydina da bu sekilde cevap aldim

Merhaba, ben Garip P.

Yaşamış olduğunuz arızanın çözümü adına bağlantınız ile ilgili olarak gerekli kontrolleri sağlayıp size geri dönüş yapacağız. Bu süreçte beklemeniz rica ediyorum.

İyi günler.

Yapa da hattın desteklediği maksimum hız otomatik verilir. Eğer altyapı uygun ise VDSL değilse ADSL sinyali otomatik verilir. Modem arayüzünden hat değerlerini paylaşır mısınız? Tanımlama hatası var mı bakalım?

Sanırım bir tanımlama sorunu var. @Selcukssn bakabilir misiniz