VDSL destekli modem tavsiyesi

Merhabalar hocam, şuan halihazırda Asus AC750 modelini kullanmaktayım. Modem tavsiyesi istiyorum. Biraz takıntılı olduğum için değiştirmek istiyorum. Kullanmakta olduğum modem az da olsa crc hatası basmakta. Altyapı veya iç tesisat kaynaklık bi sorun değil. Çünkü altyapıyı 1 hafta önce değiştirdiler. İç tesisatta ankastreden eve cat6 geliyor. Anlayacağınız modem değişikliği yapmak istiyorum.

Merhaba, modem olarak size keenetic markasını önerebilirim. Keenetic markalı modem yaklaşık 1 yıl oldu alalı ve şu ana kadar hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

Bütçe aralığı belirtir misiniz rica etsem?

maximum 800 TL hocam

Şahsen benim size önerebileceğim ürün şu:

• Keenetic Extra DSL
2 Beğeni

teşekkürler öneriniz için.

1 Beğeni

Hocam 800 tl bütçeniz varsa az daha cıkıp hero alın kesinlikle, gigabit port 2 adet usb daha fazla ram benim şahsi fikrim. Extra’da iyidir ancak geri planda kalan bir ürün kalıyor yavaş yavaş.

1 Beğeni

TP-link archer vr300 modeli nasıl ?

1 Beğeni

Şahsen ben tp linklere yönelmiyorum ki vr300 bildiğim kadarıyla giriş seviyesi bir cihaz.

Merhaba

Tp linklere ben yardımcı olayım. :pray:

Vr300 kullandım.
Mesh yok
Mu-mimo yok
Giriş seviyeli modem . 2.4 g ve 5g wifileri var

Vr300 bırakıp Vr2100 e geçtim. Arada baya fark var.

İstediğini sorabilirsin.

Vr400 v3 tavsiye ederim. Yeni versiyon

Modemler hakkında şunu netleştireyim.
Anten sayısıyla wi-fi gücü hiç alakası yok.
3 antenli olsun 10 antenli olsun.

1 Beğeni

Elimde 3 tane modem mevcut birisi Zyxel vmg 3312 TP-link ac1200 archer vr300 ve Asus ac750. Hangisi daha iyi?

1 Beğeni

Yazdıklarınız arasında önerebileceğim modem TP-Link ac 1200 gayet kullanışlı bir modem.

2 Beğeni

Zyxel hariç hepsi güzel modem🤗 @Oguzhan hg knk. Vr300 ve asus ac750

İkisinin arasında şuan ac750 daha iyi özellikli ama şu durum var hattın durumuna göre bu durum değişebiliyor. Crc hatası modemden de kaynaklanıyor. Bu şans işi

Ac750 RF ayarı var belli cihazı aynı anda veri göndere biliyor

1 Beğeni

selam
bence keenetic modem alacaksanız eger extra dsl yerıne 150-200 fark verıp HERO DSL almanızı tavsıye ederım. lan portları gigabit cift ıslemcılı modem zaten extradan daha buyuk ebat olarak. ısınma yapmıyor…
devamlı kampanyalar oluyor takıp etmek lazım ben 17 kasımda pahalı pahalı dıye 689 tl aldımdı .doların fırladıgı zamanda gecen gun 1400 tl ye kadar cıktı…su an dususte 950 cıvarda bulursun yaklasık

1 Beğeni

Teşekkürler öneriniz için fiyatları takipteyim.

Çok aciliyeti yoksa Akakçe veya cimri üzerinden alarm kurun şu sıralar fiyatlar abartılı. Alırken de mutlaka 5ghz destekli ve gigaportlari olan cihazlara yönelin

1 Beğeni