Vdsl bağlantı yapılan hatta adsl sinyali gelmesi

Destek no:48043784

Vdsl bağlantı için başvurmuştum. Geçiş sağlandı. Ama adsl sinyali geliyor. En hızlı vdsl nasıl geçeriz? İmkanınız varsa hemen vdsl tanımlaması yaparmısınız?

1 Beğeni

Merhabalar, sizin hizmetinizle ilgilenen arkadaşlarıma durumu iletiyorum. Hizmetinizi ve hat detaylarınızı kontrol ederek size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

2 Beğeni

Destekten:
Vdsl geçirdiler ama hala sinyal alamadığını yazabilirsin. değişiklik yapacaklardır.

@EFG yardımcı olacaktır yazacaktım geldi. Senden hızlızı yok :rocket:

3 Beğeni

Arkadaşın evdeyim kurulum için bekliyorum Üstat. İlginiz için teşekkür. Bekliyoruz. @EFG

2 Beğeni

Yazını düzeltir misim acaba. @Gulnare

Tam anlamadım. Hangi yazıyı?

1 Beğeni

Oldu teşekkür ederim . :pray: EFG arkadaşım bilgi sağlayacaktır.

Üstat resimleri ekledim. Maalesef düzelme olmadı. Referans olduğum bir arkadaştı. İlgilenme imkanınız var mı? Atlak port olma ihtimali var mı? Uzaktan erişim isterseniz modem bilgilerini verebilirim.

Merhaba @Gulnare, ben durumu arkadaşlarıma ilettim. Sistem üzerinden açık olan 48043784 numaralı destek kaydı tamamlanana kadar beklemenizi rica ederim. Konu hakkında bir gelişme olması durumunda arkadaşınızı arayarak iletişim kurup bilgi vereceğiz.

Üstat çözüldü diye dönüş yaptılar. Kaydı kapattılar. Nasıl bir yol izleyeyim?

@Gulnare, modem ADSL olarak kurulu sanırım :frowning: Modemi resetleyip VDSL olarak kurdurabilir misiniz?

1 Beğeni

Bu modemde adsl vdsl kurulumu yok. Tek kurulum gerisini kendi ayarlıyor.

Modemi fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yapmayı deneyin. Sonucu paylaşır iseniz sevinirim

Muhtemelen VDSL portuna bağlı fakat VDSL sinyaline dönüşmüyor hattı anladığım kadarıyla.
TT ekiplerinin gelip saha dolabından müdahale etmesi gerekiyor diye biliyorum.

Malesef ara tatilden dolayı 3-5 gün modem kapalı. Gidince deneriz artık.