Vdsl alt yapiya sahi̇p oldugum halde geçemi̇yorum

Merhaba öncelikle forum cok güzel olmuş elinize saglık
benim sorunum şuan adsl kullanıcısıyım buraya taşındığımda alt yapı sadece adsl destekliyordu ama geçen gün kontrol ettiğimde vdsl alt yapısı gelmiş kendi dairemi kontrol edemiyorum türknetten kullanıcımız var orda diyor ama karşı daire üst kat diğer hepsini tek tek kontrol ettim 35 mbit 10 lira farkla 75 mbit alabilceğimi söylüyor diğer tüm sağlayıcılardanda kontrol ettim adresimde 81 mbit hız ile 75 arasında verebilceklerini gösteriyor türktelekom ise hipernet alt yapısı olduğunu yazıyor 3 gün önce destek kaydı açtım bu konuyla ilgili hiç bi cevap gelmedi 3 gündür bekliyorum 33200658 destek kaydı kodu
paket seçimlerinde ise en uygun olan pakette oldugum yazıyor internette bunla ilgili aramalar yaptığımda ise boş port olmadıgı için satrale cok uzak olabilceğiniz için olabilir bu sorunlar felan yazıyordu başkalarıyla karşılaştırdıgımda mesafem 1288 çok uzak sayılmaz boş port olup olmadıgını bilmiyorum ama karşı daireme varsa üst katlarıma varsa banada olmalı diye düşünüyorum eski aboneyiz diye mi alamıyoruz yüksek hız

Merhaba, teşekkürler. Öncelikle vdsle geçişin eski abone olmanızla pek alakası yok. Ben bir ileteyim.

1 Beğeni

yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkür ederim iletmemi istediğiniz bi bilgi var mı

Yok, biraz sabırlı olmanız yeterli. :slight_smile:

1 Beğeni

VDSL geçişiniz oldu mu?