VDSL -ADSL problemi

İyi günler, Nisan ayı içinde diğer bir internet sağlayıcısı olan Türk Telekom’dan TürkNet 35 Mbps paketine geçiş yaptım. Problemim VDSL desteği alabileceğim halde ADSL desteği verilmesi. Altyapım Türk Telekom’un Hipernet altyapısı içerisinde. Modemimin VDSL desteği de bulunmaktadır. Destek kayıtlarım hep kopyala yapıştır cevaplar ile geçiştirildi.Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler. Adsız

Selam, modem üzerinden xDSL istatistiklerini atabilir misin ?

Son durum hakkında bilgi alabilir miyim?

Fiziksel port değişimi için online işlemler’den kayıt oluşturun yaklaşık 3 iş günü içinde tamamlanır.

1 Beğeni

Karşıma bir tarife çıkıyor ama göremiyor. Başka browser ile denedim yine aynı şekilde gözüküyor.

1 Beğeni

O menüde alttaki hayıra tıkla destek menüsü açılır. Vdsl geçiş talep ediyorum yaz

4 Beğeni

Teşekkür ederim hocam.

1 Beğeni

Bu arada bugün türk telekom ile görüşme yaptım ve bağlı olduğum santralde boş vdsl portu olduğunu öğrendim. Umarım en kısa sürede geçiş yapabilirim.

1 Beğeni

24 saat geçmesine rağmen ne bir değişiklik ne de bilgi verildi. Yardımcı olur musunuz ?

destek

Bugün ya da pazartesi döneceklerdir.

1 Beğeni

pazartesi bitti ama bir bilgilendirme veya işlem gerçekleşmedi .

senle aynı gün aynı işlem için ticket attım banada dönmediler yoğunluk var anlaşılan bu hafta içi dönerler diye umut ediyorum

1 Beğeni

geri dönüş sağladılar mı sana ?

Bir geri dönüş veya bilgilendirme yapılmadı.

Talepleri karşılamak için personel takviyesi gerekiyor. Destek kayıtlarına dönüş süresi arttıkça arttı.

1 Beğeni

Benimle aynı problemi yaşayan kişilere telefon numaraları tanımlı olup olmadığı soruluyor. Bana sorulmadan cevabını vermek istedim. Aboneliğim başladığı günden beri telefon numarası tanımlı.

Bende seninle aynı problemi yaşıyorum. Beklemedeyim baktım ilgi alaka sıfır. Eski operatör beni bekliyor… :wink:

1 Beğeni

Bende gecen hafta 12.05.2020 den beri cevap bekliyorum. Fiziksel port değişimi 3 iş günü içinde hallolacak dendi ama ne cevap var ne bir dönüş. Tam 1 hafta oldu hatta geçiyor.

1 Beğeni

Banada aynısı söylendi dün umarım söylendiği gibi gerçekleşir.

2 Beğeni