Vdsl 35

Yeni VDSL-35 paketine geçtim ama TurkNet uygulamasından baktım böyle gözüküyor eğer paketim adsl ise modem almayacağım bana vdsl ve 35 download 6 upload olacak dendi.

Uygulamadada 35 gözüküyor?

1 Beğeni

teklif olarak istersen düşürebilirsin demişler arkadaşın dediği gibi mevcut paketin 35mb. ama adsl modemin var ise şu an zaten teknik olarak 16’yı geçemezsin. vdsl modem alıp vdsl kurulum yaparsan hattına tanımlı 35mb’lık paketi kullanmayabaşlayaiblirsin.

1 Beğeni

Öncelikle burdan Extranet - İnternetsiz Ev Kalmasın altyapı sorgulama yapın. Kaç mbit destekliyor onu öğrenin.
Eğer 35 ve üzeri hızda vdsl destekliyorsa ve boş port varsa, vdsl destekli bir modeme sahip olmanız gerekiyor. Modem alırsanız bu hızlara erişebilirsiniz.
Online İşlemler - TurkNet Bu link üzerinden modeme adsl mi? Vdsl mi? Geliyor öğrenebilirsiniz.

image
bu şekilde gösteriyor ama benim modemim adsl ondan dolayı mı acaba

aynen dostum belirtim yukarıda. VDSL tanımlama yapıldıysa vdsl hızlarını alman için vdsl modeme ihtiyacın var. eğer modemin hem adsl hem vdsl destekli modem ise reset atıp vdsl olarak kurulum yapman lazım.

1 Beğeni

vdsl tanımlama mı yapılıyor emin olamıyorum işte sürekli 35 e kadar falan yazıyor

Vdsl modem alınca kullanabilirsiniz.