Valorant ping değerleri

Tekrar Türk Telekom toptan’a ve back office’e talep iletildi. 3 gündür geri dönüş bekliyorum. Bakalım nolacak ? Bana kalsa TurkNet’teyken bu işlem sittin sene olmaz. TT’a geçsem muhtemelen 2 dk içerisinde halledecekler. Elbet bu devran döner be TT yeteri kadar tekelleştin hala daha da alt firmaların işlemlerini yapmayıp müşteriyi kendilerine geçip yüksek fatura ödetmeye mecbur bırakıyorlar.

Buraya yazdıktan hemen sonra yanıt geldi.

Çok saçma bir şekilde hızımı arttırınca ping değeri düştü :slight_smile: Deneme yanılma yöntemiyle çözdük sorunu Kerem Bey sağolsun. En azından 10 ms düşürdüm pingi. Bakalım kesilme olmadı şuana kadar daha da olmazsa 100’e çıkartacağım hızımı. 2-3 ms de öyle düşer.
hatdegerleri

Download kısmı interleaved modda. Destek ile iletişime geçip fast moda geçmeyi talep edebilirsiniz. Delay sıfır olmalı

Hocam konuyu bilmiyor musunuz ? En başından beri yorum yapıyorsunuz. 85 yorumdur hattımın interleaved’da olduğunu TurkNet ve Türk Telekom arasında mekik dokuduğumu anlattım zaten. Biliyorum hattın interleaved’da olduğunu konuyu açma amacım da hat modu değiştirtmekti.

Farklı bir kullanıcı sandım kusura bakma :slight_smile: