Vae yapa geçiş problemi

Yapadan vaeye geçtim güzel kullanıyordum ancak internet gitti geldi teknik bilgilere baktım oimde yapa profili gözüküyor normalde vae gözüküyordu bunun sebebi ne olabilirr acaba daha önce yaşayan var mı

1 Beğeni

TurkNet tarafından hattınız YAPA ’ ya taşınmış olabilir OİM üzerinden destek kaydı açarak yardım alabilirsiniz.

bana sormadan böyle bir şey yapabilir mi yaa vaeye yeni geçtim yapa altyapısı yetersiz diye

Sinyalde %50 kayıp yaşanmadığı sürece veya başka bir arıza olmadığı sürece hattınız YAPA ’ ya taşınacaktır.VAE için Yardım Merkezi - İşlem - Paket/Tarife/Kampanyamla İlgili Destek İstiyorum -Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum destek kaydı açarak VAE ’ ye geçiş talebinizi iletebilirsiniz.Boş port olması durumunda ortalama 1 hafta içerisinde geçiş işlemleriniz tamamlanacaktır.

ben zaten vaedeyim. ama tekbik bilgilerde yapa gözüküyor

IP Adresiniz ve Devre Numaranız gizli olcak şekilde teknik bilgiler ekranınızı paylaşırmısınız?

1 Beğeni

Teknik Bilgiler ekranında da görüldüğü üzere hattınız YAPA’ ya taşınmış olup VDSL sinyal alıcak şekilde tanımlanmıştır.Şu anda YAPA santrallerinde fiber dönüşümü yapıldığı için hizmet alamayabilirsiniz.OİM üzerinden VAE’ ye geçmek istediğinizi bildirerek tekrardan VAE geçişi yapabilirsiniz.