VAE Geçiş Sürecimin Uzunluğu

Birde hakan abi etiketleme derken şundan mı bahsediyok

1 Beğeni

Eren Bey haklısınız. Bizim bilmediğimiz ve süreci aksatan illaki bir sürü sebep ve neden vardır.

Ama sonunda bunlar tüketiciyi ilgilendirmeyen ve belirlenen yasal süre içerisinde kurumun çözmesi gereken problemlerdir.

Buna göre TurkNet in daha şeffaf ve daha girişken olması gerekmez mi?

1 Beğeni

bundan mı bahsediyoruz
Etiket ddiğmiz ilk attığım fotodaki turk telekom ait pankert mi.mavi beyaz kablo benim değil şahsen. @HKN

1 Beğeni

Yapa’dan vae geçen çok kişi gördüm altyapı uygunsa ve port varsa geçirilir port olmaması 3. parti iss’ların sorunu değildir.

1 Beğeni

İç tesisatı etiketteki tt yazan kablolara bağlar mısın sinyal var mı?

1 Beğeni

İç tesisat ile tt etiketine bağlı kablolar bağlı zaten

1 Beğeni

yani ic tesisat etiketi direk tt kablosuna bağlı doğrumu ? sinyal varmı ?

1 Beğeni

Tt kablosu derken modeme giden kablo dan bahsediyoruz değilimi

2 Beğeni

Hayır, üzerinde Türk Telekom yazan ve isminizin bulunduğu etiketteki kablo.

1 Beğeni

Örnek varmı? Pek anlayamadım

2 Beğeni

Siz anlamıyorsunuz sanırım. Bi elektrikci çağırın ve reglet ten dairenize giden kabloyu çıkarıp yeni kabloyu reglete çakıp deneyin. Vdsl sinyali varsa hayırlı olsun. Yoksa arıza kaydından belirtin sinyal yok dsl sinyali yok diye.

1 Beğeni

Yeni kablo yokki hocam reglete bağlı bir kablom yok

1 Beğeni

Adınıza ve dairenize etiketli yeni kablo yok ise daha size telefon hattı tanımlanmamış.

Bu şekilde olacak.

1 Beğeni

Örnek

1 Beğeni

bu kablo benim kutuda elimde o kutuya bağlı değilim eski bağlı olduğum kablo dan yenisine geçirmişler oda reglete bağlanan bir kaç kablosu olan kablo ya.

1 Beğeni

Öyle bir etiket haşa gelmedi muhtemel hala bağlantımı yapılmamasından vae işlemleri bitti zaten ayın 10 unda o günden beridir kutu bağlantısını bekliyorum.

2 Beğeni

88 li devre numarası ve tel no verildimi ?

1 Beğeni

88 li devre No verildi yeni tel verildi i muhtemelen

1 Beğeni

Ozaman geriye tt’nin etiket yapması kalıyor

1 Beğeni

Ama o etiketi bir türlü yapmıyorlar ve ben hala 1 mbs hız alıyorum umursamıyorlar yani fiziksel durum vae hala kapalı

1 Beğeni