VAE bağlantı

Öncelikle ben YAPA altyapısını kullanıyordum. YAPA altyapısında 3-4 gün önce internetim kesildi ve Devre Kesik Hatası aldım. Türktelekom yeni saha dolabı yapıyor. VAE geçişim için başvuru yapıldı fakat. 4 gündür geçirilmedi.
İlgilenebilirseniz sevinirim,

@EFG bakabilirsen sevinirim.

Hala internetim yok. Bu Porta geçirilmesini bekliyorum.

Bölge TT ekiplerinin yoğunluğuna göre değişebilir geçirilme süresi.

2 Beğeni

Yasal süreç kaç gün ?

Merhaba, yasal süreçi bilmiyorum fakat bu durumu hızlandırabiliriz. özelden yazıyorum.

Hala bağlayamadılar. Devre bu kadar zor olmamalı bağlayamamaları. 5 gündür internetim yok.

Yeni hat bağlantısı gibi düşünün. Adınıza yeni bir devre hazırlanır, belgeleriniz TT, btk, vs ye onay için iletilir. Ek olarak bölgede ki TT saha ekibinin yoğunluğu da bu geçişte etkili olur. Umarım kısa sürede tamamlanır.

2 Beğeni

Umarım ben de bekliyorum. Bence daha kısa sürmeli bu tarz işler.

2 Beğeni

Kaç gündür internetim yok. TurkNet hiç bir şey yapamıyor. Hep aynı yazılar. Onaylanmasını bekliyoruz.

1 Beğeni

Hala internetim yok. YAPA’yı tekrar bağlasalardı bari.

1 Beğeni

1 haftadır uğraşıyor. Hala bir çare yok. Ne altyapısal geçiş var ne de TurkNet YAPA altyapısındaki bağlantı sorunu giderilmiş değil.

@EFG @Baran @ModeratriX

Merhabalar, yaşamış olduğunuz bu deneyimi benimle özel mesaj üzerinden müşteri numaranızla birlikte iletir misiniz? Tüm süreçte size yardımcı olabilmeye çalışacağım.

2 Beğeni

@EFG
Ne zaman sorunum çözülecek ?

Ne YAPA altyapısını bağlıyorlar ne de VAE :frowning:

7gun yasal süresi var bende bekliyorum benzer durumda… 6. günümdeyim

1. gün hala internete dair bir şey yok. Ne YAPA bağlandı ne de VAE :smiley:

8.gun olduysa şikayet et btkya onlar uğraşsın birazcıkta😄
bende onu yapacağım gidişat onu gösteriyor

@EFG
ne VAE’ye geçiş oldu ne de YAPA altyapısına tekrar bağlandım. Artık şu sürecin bitmesini ve internetime kavuşmak istiyorum. Yoksa cuma günü TurkNet’le yolumuz ayrılıyor.

1 Beğeni

Sorunum hala çözülmedi. TT hala etiket atmadı :frowning: bugün 21.gün oluyor.

1 Beğeni