Uzun Menzilli Wifi Adaptör Önerisi

Superbox taahhütlü olduğu için işimize gelmiyor. Ayrıca kotaları düşük ve pahalı maalesef. Redbox da aynı şekilde taahütlü. En alternatif çözüm Türk Telekom Magnet bulduk fakat o da bu bölgeye hizmet vermiyormuş. Daha kaliteli bir wifi adaptörü almam gerekiyor.

Wifi kac diş cekiyo onu soylesen a101 de wifi extender var 90 80TL ONLAR İŞİNI FAZLASIYLA GÖRUR MERCUSYS MARKASI

Okulun interneti eduroam. WPA2 doğrulama ile çalışmıyor. SecureW2 isimli uygulama ile öğrenci kullanıcı adı ve şifremiz ile giriyoruz. Wifi Extender bu doğrulamayla çalışıyor mu bilmiyorum ama çalışsa bile o da yeterli olmayabilir. Bana yüksek DB antenleri olan bir wifi adaptörü lazım. Pahalı olmayan bir şey arıyordum fakat bana şunu gibi bir cihaz lazım sanırım. https://www.epey.com/kablosuz-adaptor/everest-ewn-740.html

Aradan vakit geçti ama sonradan okuyan öğrenci arkadaş olursa diye konuyu çözüme kavuşturayım :smiley: . Şu cihazı aldım %80 90 sinyal ile okulun internetine bağlandım ve kullandım. Cihaz çok kaliteli değil çoğu zaman 3 5mbit hızlar aldık ama hiç yoktan iyiydi ve işimizi gördü. Everest Ewn-720 150 Mbps 8m Usb Uzatma Kablolu Kablosuz Adaptör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

1 Beğeni