Uploadım 4 gündür 0.3 seviyesinde

uzun süredir müşterisiyim türknetin 55 download 22 upload hızlarını stabil 0 crc alarak kullanıyordum fakat 3-4 gün önce internet gidip geldi ve downloadım 30-35 arasına uploadım ise komik bi rakam olan 0.3e düştü ve bu sınırı asla geçmiyor ne 0.4 oluyor ne 0.2 modem değerlerinde upstream output powerim 9.5ten 0-1 civarına düşmüş
hat değerleri:
Downstream:
relative capacity occupation: 100%
noise margin downstream: 6.1 dB
output power upstream: 3.6 dbm
attenuation downstream: 22.6 dB

Upstream:
relative capacity occupation: 100%
noise margin upstream: 4.2 dB
output power downstream: 14.7 dbm
attenuation upstream: 9.0 dB

Btk nın 1 haziran tarifelerinde max upload bile 20mbps verebilir iss ler siz nasıl 55/22 upload alıyorsunuz? Benim bildiğim türknetten max 8 upload veriyor?

yapa altyapısındayım

Ha vae sandım ben kusura bakmayın destek talebi açıp yetkilileri beklerseniz yardımcı olacaklardır.

Şu an hâlâ yapa altyapısında mısınız?

Evet altyapımda bir değişiklik yok YAPA’dayım

2 Beğeni

Hemen bir destek kaydı açın açmadı iseniz kaydınızı içine de tekrar bir profil tanımı yapılmasını isteyin.

evet zaten açmıştım yanıtınızdan sonra bu talebimi de belirttim başka bir şey yapmam gerekiyor mu

1 Beğeni

Hayır şu aşamada bir işlem yapmanıza gerek yok netuzman personelinin cevabı dışında. Eğer modem kurulumunu biliyor iseniz isterseniz modemi fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yapıp o işlemi de deneyip kontrol ediniz.