Upload hizim son 1 haftadir 0.60 a düştü

3- Pc bağlantı ayarlarınızı onarın derken ne yapayım yani
bide modemde sorun olsa indirme hızındada sorun olmazmıydı ?

Pc üzerinden ağ ayarlarını onarma yapılıyor. Windows’a çok hakim değilim.
Birde bunu deneyin.
TurkNet Online İşlem Merkezi

Teknik & destek

Yardım merkezi

Arıza

Arıza sorgula

Adımlarını takip ederek

“OTOMATİK ARIZA TESBİT”

size ne yanıt verecek bakar mısınız

TurkNet Online İşlem Merkezi nerde yazınca birşey çıkmıyor

TurkNet Online İşlem Merkezi: Online işlemler merkezi
Yani TurkNet uygulaması.

Hızım düşük başlığına tıklayıp destek kaydı açın bir baksınlar şebeke tarafında sorun varmı. Sizde farklı bir modemle deneyin ki emin olun mıdemden olmadığına.

öyle bi destek yapmıştım arayan kişi alt yapıda sorun yok falan dedi

format atıcam pc ye belki düzelir

1 Beğeni

Wifi ile test denediniz mi. Orda da aynı mı durum.

Format sonrası bir değişme oldu mu?

selam yeni gördüm format attım malesef birşey değişmedi ve paketi yükselttim 95 tl ye geçtim dowloand hızı bile artmadı :slight_smile: anlamadım bu arada yayın açarken bana şöyle bir hata veriyor “ağ yükleme bant genişliği yetersiz olabilir” bu nedir ?

Upload hıızı yetersiz olduğu için bu uyarıyı veriyor. Eğer yapmadınız ise modemi fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yapın.

1 Beğeni

bunuda yaptım bilgisayara format attım kablo değiştim yine olmadı zaten bunu müşteri hizmetlerine anlatıyorum anlamıyor bizim açımızdan bi sorun yok diyor aldığım paket 8 upload kulanabildiğim 0.40

farklı bir modemlede denedim yine birşey değişmedi kabloda sorun olmadığına eminim cünkü karşı binada dükkanımız var ordada TurkNet ayrı bağlı ordada aynı upload sorunu var

resimi inceleyin gönderme hızı 1 mb de dolaşıyor

santralde sorun olabilirmi TurkNet neden kontrol etmiyor benim yapacağım birşey kalmadı modemi deiştim format attım kabloda sıkıntı yok

Modem hat değerlerini tekrar atar mısınız.

Siz daha önce 35 mbit paketini kullanırken de modeme kadar 6 mbit upload ulaşıyordu. Şuan ise 8 mbit upload modeme kadar ulaşıyor. Ya pc ethernet ayarlarında yada ethernet kartında bir sorun var. Sizden ricam telefon ile wifi üzerinden bağlanıp ookla speedtest uygulamasını indirin ve hız testi yapıp ss atın.

1 Beğeni

indireyim bi dk play storede mevcutmu

Evet mevcut. Sunucu Turk. Net seçin ve modeme yakın hız testi yapın. Ss bekliyorum.