Upload hız profili

Hızım 40 Mbps iken upload hızım 7.99 du. Hızım 49.99 Mbps çıkarıldığında upload hızım 4.99mbps e düştü sebebi ne olabilir?

1 Beğeni

Vergisi olabilir.
ss

Vergisini bilemem ama sanırım yine 40 mbps e geri döneceğim eğer yapabilirler ise. Çünkü hız testleri de sağlıklı gelmedi bana :roll_eyes:

1 Beğeni

Merhaba. TurkNet VAE altyapısındayım. Hattımda bulunan DSLAM kilidini Türk Telekom Genel Müdürlüğü ile iletişim kurarak kaldırttım. 88Mbps olarak aldığım değer, şu an 99Mbps olarak tanımlanmış durumda. 88Mbps download alırken Upload değerim 8Mbps’di. 99Mbps’lık Download güncellemesinden sonra Upload değerim 4Mbps olarak değiştirildi. Siz nasıl bir yol izlediniz eski Upload değerine geri dönmek için? Yanıtlarsanız sevinirim. İyi günler.

Profil değişikliği yapıldı tekrardan üst profile çıktık stabil olmayınca tekrar 50 ye döndük şu an yine 8 mbps destek kaydı açıp bir iletin. Kontrol edilir mümkün ise tekrar tanımlanır.

2 Beğeni

Geri dönüş için teşekkürler. Hat değerlerim çok iyi, bu yüzden DSLAM kilidimi kaldırttım zaten. Fakat Upload’ımı düşürdüler bu sefer de. Muhtemelen yanlış hız profili tanımladılar. Destek kayıtı oluşturdum, henüz geri dönüş olmadı. Bekliyoruz bakalım.

1 Beğeni