Ücretli altyapı çektirme

Merhaba çevremdeki herkes türktelekom müşterisi ve bende dahil adreslerinde altyapı uygunluğu yok olarak gözükmekte ama onlar kullanmakta yakın zamanda yaşadığım binanın yanındaki müstakil tek katlı eve vdsl hat çekildi ve onlarda türktelekom abonesi (ön başvuru talebinde bulunmuşlar) oldu ben TurkNet 'e geçmek için türktelekom dan altyapı talebinde bulunmuştum fakat ben daha önceden başvuruda bulunmama rağmen aynı direk üzerinden oraya hat çektiler ama bana çekmediler kendim ücret karşılığında oradan hat çektirip türknetli olabilirmiyim

*ön başvuru talebinde bulunursam birinin kontrol için geleceğini söylediler başvurdum altyapı gelince başvuruyu iptal ederim düşüncesi ile ama kontrol için kimse gelmedi

*resimdeki mavi bina da yaşıyorum söz konusu yeni hat çekilen ev bitişik olan yer

Bulunduğunuz bölgede yüksek ihtimal fotoda gözüktüğü gibi turuncu kablolar fiber var müdürlüğe giderek evime altyapı istiyorum altyapim yok derseniz gerekli aksiyonları alırlar fiber talebinde de bulunabilirsiniz yakın çevrede var ise size de fiber çekilebilir

1 Beğeni