Ubisoft Forward Sunumunda Tanıtılacak Oyunlar Açıklandı: Avatar, Mirage ve Daha Fazlası!o

Ubisoft, yaklaşmakta olan Ubisoft Forward sunumu ile ilgili yeni ayrıntıları açıkladı. Yayınlanan yeni fragman aracılığıyla etkinlikte tanıtılacak olan oyunların bazıları doğrulandı ve bir sürpriz oyuna da gönderme yapıldı.

Yeni fragmanda doğrulanan birçok oyun bulunuyor Ubisoft tarafından gerçekleştirilecek olan Ubisoft Forward etkinliğinde hayranlar yeni oyunlar ve geliştirilen oyunlar hakkında yeni detaylar bekliyor. Bu kapsamda sunumda yer alacak oyunlardan bazıları doğrulanıyor ve doğrulanan oyunlar arasında Avatar: Frontiers of Pandora, Assassin’s Creed Mirage ve The Crew: Motorfest bulunuyor. Ubisoft ayrıca duyurulmamış bir oyuna da gönderme yaparak bekleyenleri heyecanlandırıyor.

Ubisoft Forward sunumu 12 Haziran TSİ 20:00’de gerçekleştirilecek. Etkinlik öncesi bir ön gösterim yapılacak. Bu ön gösterim etkinlikten 15 dakika önce başlayacak. Sunumu YouTube ve Twitch üzerinden izleyebileceksiniz.

Twitch dropları etkin olacak Diğer taraftan Twitch izleyicileri, Ubisoft’un ana kanalında veya resmi yayın ortaklarının kanallarında etkinliği izleyerek birden fazla oyun için çeşitli ödüller elde edebilecek. Bu ödüller arasında ise şunlar yer alacak:

- Avatar: Frontiers of Pandora: 15 dakika izleyerek Ikran” Na’vi silah uğurluğu elde edebileceksiniz.

- Riders Republic: 20 dakika izleyerek Duffel kamp çantası kazanabileceksiniz.

- Assassin’s Creed Valhalla: 30 dakika izleyerek “Eugene” Kuzgun görünümüne sahip olacaksınız.

- Assassin’s Creed Mirage: 45 dakika izleyerek oyun içi yeni kumaş stili elde edeceksiniz.

1 Beğeni