TurkTelekom Saha Ekiplerinin Kopma Sorununu Çözmesi Ardıdan Mevcut Download Hızım Düşürüldü

Merhaba internetimde ara sıra kopma sorunu ve akşamları internet hızının aşırdı derecede düşüş yaşandığına dahil destek kaydı açtım açmam üzerinde türk telekom ekiplerine haber verildiği söylendi bu süreçte mevcut indirme hızım 35Megabit idi ve sonra destek kaydına gelen mesajlarda turk telekom ekibinin sorunu çözdüğünü ve dağıtım kutusunda devre değişikliği yapıldığı söylendi evet sorun çözüldü hiç kopma olmadı hızım 1megabit lere düşmedi ama mevcut hızımı 26megabit e düşürüldü yani VDSL2_35M_6411 DEN VDSL2_26M_6411 E DÜŞÜRLÜ tekrardan VDSL2_35M_6411 E geçirilmesini istiyorum. kısaca eski mevcut download hızım 35 megabit iken şimdiki mevcut hızım 26megabit e düşürüldü bunun sebebi nedir

Merhaba, bu konu hakkında Oim üzerinden destek kaydı açarsanız 24 saat içinde sorun çözülmüş olacaktır. Arıza sonrası bu durumlar bazen yaşanabiliyor.

1 Beğeni

destek kaydı açtım zaten ama bunun sebebini soruyorum ve nekadar zaman içinde çözülür onu merak ediyorum

arkadaşlar sorunum düzeltildi mevcut indirme hızım düzeltildi ilgilenen herkeze teşekkürler

1 Beğeni