Türknetin Vdsl internete geçirmesi kaç gün sürüyor?

arkadaşlar TurkNet bana 35 hız alacağımı söyledi fakat max 8 hız olan adsl verdiler. kendimi kazıklanmış hissediyorum. sizi kaç günde geçirdiler vdsl e? ben tam olarak ne zaman geçer dediğimde geveleyip bi iki güne geçer diye bir cevap verdi ama emin olamadım? kaç güne geçiriyor TurkNet.

Ben superonline’dan geçiş yaptım 3-4 gün falan sürmüştü

adsl internetlimle oyuna girdim ve deliler gibi ping çıktı. bu ping geçiş döneminde mi böyle, vdsl e girince azalacak mı yoksa hep kötü olarak mı kalacak?

adsl internetlimle oyuna girdim ve deliler gibi ping çıktı. bu ping geçiş döneminde mi böyle, vdsl e girince azalacak mı yoksa hep kötü olarak mı kalacak? siz de nasıl oldu bu dönem

Beni 1 saat içinde geçirdiler.

Bölgede çalışan ekiplerin yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

1 Beğeni

Beni geçen sene 1 ay da geçirmişlerdi adsl sen VDSL e, ama o günden beri sıkıntısız 100mbps kullanıyorum

kasım-aralık gibi geçmiştim açıkçası başta aşırı kötüydü hatta 2 ay boyunca da böyle devam etti forumda kaç kere yazdığımı hatırlamıyorum bile ama sabrettim ve düzeldi önceden superonlineda 34 sabit alıyordum geçişimde 45+ hep gördüm ama düzeldiğinde 35-36 falan oldu ki normal bence o fark da.

düzeltme: vdsl kullanıcısıyım adsl’de durum ne bilmiyorum ve adsl’de bildiğim kadarıyla ping sorunu yaşayabilirsin.

Benim 16mbs adsl den 35mbs vdsl ye geçişim 2-3 saat sürdü.

1 Beğeni