Turkneti̇ bi̇rakmani̇n zamani̇ geldi̇

Ne zaman destek kaydı olustursam aynı mesajı gönderiyorlar . Çözüm yok . Sanırım TurkNet 'i bırakmanın zamanı geldi

Merhaba, Sorununuz neydi ?

Hakan bey sizin turknetin başına geçmesi lazım . Onlardan daha fazla ilgileniyorsunuz . Benim hızım 75 MB di. Geçen sene çok güzel kullandım . Son 3 aydır sayfa açmayacak duruma geldi . Hızımı 35 MB düşürdüm snr margin değeri yükselsin diye . İlk gün çok güzel bağlandı . Değerlerim yükseldi . Sonra 2 dakikada 1 internetim kesilmeye başladı . Son 2 haftadır ev telefonu dahil kullanamıyorum . İç tesisat ve kablolarda hiçbir sıkıntı yok .

Merhaba kaydınıza yerinde destek ekibi hizmeti istediğinizi yazın sorun sizden kaynaklı ise 99₺ ücreti var eğer sizden kaynaklı değilse ücretsiz.

Dün beni aradılar arıza var dediler turknetten . Bugün musteriden kaynaklı diye mesaj çekmişler

Lütfen yardımcı olun

@HKN un dediği gibi yerinde destek isteyin iç tesisatı kontrol etsinler. Zayıflamaya göre sorun iç tesisat da olabilir.

Teşekkürler.direk arıza kaydının içine mi mesaj atayım

Evet. Yerinde destek istiyorum diyebilirsiniz.

Teşekkürler son şans olarak deneyeceğim . Anlamadığım bugüne kadar ic tesisatta problem olsa giremezdim . Çok memnundum

oksitlenme olabilir hocam evdeki kutuda.

Hepsine baktiracagim . Teşekkürler

spliter kullanıyor iseniz onu söküp modemi direkt bağlamayı da deneyin. Zamanla durup dururken bozulabiliyorlar.

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.