Türknete Yeni Geçtim VDSL Verilcek Hizmet ADSL Verildi

Merhaba. Ben TT’den TurkNet’e geçtim, 35 Mb/s paketi seçtik ve aldık. Evrak, çıktı, fotokopi vs. hepsini yaptım oldu ve TT kapandı. TurkNet Kullanıcı adı şifre attı, girdim. “Otomatik” ADSL attı beni VDSL atacağı yerde yani kısacası > Fiziksel Durum VAE < Açık :slight_smile: Santral Uzaklığım “152” Yani kısacası VDSL alacağım hizmetten ADSL alıyorum. Bende VDSL geçmek istiyorum bunun için destek kaydı açtım ve konulara baktığım zaman tüm herkese öyle yapılıyormuş yeni geçenlere.

Kayıt açarak en doğrusunu yapmışsınız. Sonucu paylaşırsanız belki diğerleri için rehber olabilir.

Sonucu Paylaşcağım. Bakalım Türknet Cevabını Bekliyorum Şuan

Bu Konudaki Dertlerimiz Aynı > TT Den Geçiş Yaptım Telefon İle Birlikte Benim Yerimede İşlemleri Hızlandırabillirmisiniz ? Geçiş Süreleri , Destek’den Halen Cevap Bekliyorum’da

Ortalama arıza çözüm süremiz 3 iş günüdür.

Bu Arızamı Ondan Emin Değilim : / Port Değişcek ADSL > VDSL Geçilcek

TT ADSL den TurkNet e ADSL olarak geçiş oluyor sonrasında port durumuna göre VDSL geçiş sağlanıyor

anladım, peki port durumu olmassa ozaman işte ; / Sıkıntı ve benim hat değerlerim nasıl sizce 74 Mb/s hakkını verebilcekmi ?

hat değerlerim : Türknete Yeni Geçtim VDSL Verilcek Hizmet ADSL Verildi

1 Beğeni

ADSL değerleri üzerinden yorum yapmak yanlış olur. TurkNet sitesi üzerinden karşı dairenin veya yan binanın adresini sorgular iseniz size verilebilecek hızı görebilirsiniz

50 Mb/s > 74 Mb/s Arası Alınıyor Şimdi Ben VDSL Geçtiğim Zaman SNR Değer Kaç Düşer ? Billiyorum Tahmin Olcak Ama Şuan " SNR Margin " Değerim = 8.5 'dir veya Bu SNR Margin Değeri Neye Bağlıdır > Santral Uzaklığı > Kablo Uzaklığı Saha Dolabından > Ev İçi Kablo > Hepsi

Evet Arkadaşlar 3 Gün Sürdü Ve VDSL Geçiş Yapmış Bulunmaktayım :slight_smile:

2 Beğeni

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :hugs::+1:

1 Beğeni