Türknet'e Geçtim Daha Bir Kere Google Giremedim

İlk olarak 8/12/2020 de aboneliğimi oluşturdum. Modem ups tarafından kargolandı. Ben hafta içi çalışıyorum. Hafta sonuda ups kargo bırakmıyor. Gidim şubeden alayım dedim pandemiden dolayı şubeden teslim alamıyormuşum. Evde yokken getirmişler ve kapıyı tıklayıp dönmüşler. Arasalar marketle konuştum oraya bıraktırcaktım. Sonuç olarak türknet modemini iade talep ettim.
19/12/2020 de ekipler modem olmadan kuruluma geldiler. Biz hattınızı kontrol edelim modemi takınca siz kurulumu yaparsınız işleminiz hızlı çözülür dediler. Tamam dedim geldiler bina içi kurulumu yaptılar. Panodaki bağlantıyı yapmak için gittiğimizde türk telekom tarafından panoya kadar olan bağlantının yapılmamış olduğunu gördük. Arıza kaydı oluşturuldu. Ekipler gelip iki kabloyu birbirine bağlıycak internetiniz gelecek denildi.
Arıza kaydı aşamasında ise türktelekom binaya kadar olan bağlantı sağlam sıkıntı ıç hatta diyor. Türknet tarafı bina bağlantısı kuruldu sıkıntı türk telekomda diyor. Arada ben mağdur oluyorum.

Şu an modemde DSL ışığı yanmıyor. Sorunumun çözülmesini talep ediyorum. Süreç uzarsa başka bir iss ile çalışmaya devam edeceğim.Heves ile seçtiğim Türknet’ten Hayal kırıklığı ile ayrılacağım.

İyi çalışmlar.

Merhabalar, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. İsterseniz ben bu konuda size yardımcı olmak isterim. Bana müşteri numaranızı özel mesaj üzerinden bu durumunuzu anlatarak iletin. Ben gerekli incelemeleri yapıp arkadaşlarıma konu hakkında bilgi verir sorunun çözülmesinde size yardımcı olabilirim.

1 Beğeni