TurkNet'e abone oldum fakat hiçbir abonelikte yaşamadığım sıkıntıyı yaşıyorum

11.06 tarihinde hizmet ekipleri gelip beraber bakmamız sonucu ankastreden evime internetin gelmediğini kendim bağlatmam gerektiğini, bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ardından gittiklerinden 15 dakika sonra eve kablonun geldiğini gördüm, kabloyu ortaya çıkardım ve hemen tekrar iletişime geçtim. O günden beri ne tarih için randevu veren var ne de gelip kurulum yapan. En azından şu gün geleceğiz, şu zaman müsaitiz denilse ben de işlerimi onu göre ayarlarım. 3 kere öncelikliye aldık gelecekler dendi fakat kimse aramadı, bu gidişle bayramda internetim olmayacak. Ankara Çankaya’da oturuyorum. Bu arada 600 lira alınan kurulum ücreti neyi içeriyor anlamadım, internet sitelerinde dairenizde kablo yoksa kendileri ankastreden kablo çekip yalnızca kablo ücreti alınacağı yazıyor fakat ilk gelen kurulum elemanı biz yapmıyoruz elektrikçi bulun demişti. Çok övülmüştü, başka operatörden geçmeme rağmen hiç memnun kalmadım.

Merhaba @Behlulgg , bu durumu ilgili birime ilettim. Gün içerisinde konu ile ilgili sizinle iletişime geçilecek :rose: