Türknet Yeni Abone Yapa Aktivasyon Süreci

Arkadaşlar Merhaba,
Ağabeyime internet bağlatmak istedik, gereken belgeleri yükledik, online işlem merkezi üzerinden irtibata geçtik bu cevap geldi;
Kimliğiniz ulaştı.Başvuru işlemleriniz yapa üzerinden 100 mb e kadar yapıldığı için süreçte gecikme yaşanmakta olup net bir süre bilgisi paylaşamamaktayız. Bu aşamada başvuru işlemlerinizin öncelikli sonuçlanması için Türk Telekom ekipleri ile irtibat halindeyiz.Başvurunuzu en kısa sürede tamamlayıp bilgisini sizinle paylaşacağız.İyi günler.
Elektrikçi çağırıp kutudan daireye kadar kabloyu şimdi mi cektirmeliyiz yoksa aktivasyon işlemleri tamamlandıktan sonra mı cektirmeliyiz.

Modemden ankastreye kadar eksiksiz bir şekilde CAT6 kabloyu çekip hazır bırakınız. Daha sonra yaşayacağınız bir sorunda iç tesisat bahanesini egale etmiş olursunuz. Hemde sorunsuz bir iç tesisatınız olur.

Yetkili kişiyle konuştum, aktivasyon (etiket bırakma) tamamlandıktan sonra çektirmemiz gerektiğini söylediler, sagolun yorumunuz için

İç tesisat abonenin sorumluluğunda istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Yapa da vae ye göre aktivasyon biraz gecikebilir.

1 Beğeni