Turknet Yanlış Başvuru Durumu

Merhabalar, 2 gün önce Türknet’e bir şey sormak için çağrı merkezini aradım fakat oradaki arkadaşla bir süre konuştuk sonra arkadaş sizi Pazar günü tekrar ararız dedi ve görüşmeyi bitirdik. Konuşma sırasında sadece sorgulama yapmak için adres ve telefon bilgileri verildi fakat arkadaş abonelik başvuru durumuna geçirmiş sanırım ve bu yüzden başka bir firmada olan başvurum hata durumuna düşüyor. Bugün çağrı merkezini aradığımda ise telesekreter şu an kapalı olarak yanıt veriyor. Turknet yetkilileri yardımcı olabilir mi?

Sizden onay alınmadan işlem yapılamaz yanlışlık olmuş olabilir haftasonu olduğu için ulaşılmaz büyük ihtimalle yarın tekrardan arayıp konuyu bildirin kayıt açılmış ise iptal edin ama kayıt açılması için belgelerin vs alınıp imza atılıp gönderilmesi gerekiyor

Teşekkürler öyle yapacağım. Ben de şaşırdım dediğiniz gibi belge vs kısmında başvuru aşamasına geçiyor ancak başvuru yaptığım firma aradı bu sabah işlem yaparken hata kısmına düşüyor dedi. Başka bir firmadan başvuru yaptınız mı? diye sordu. Ben de Turknet’i aradım bir şey sormak için dedim belki yanlışlıkla başvuru aşamasına geçirmiş olabilirler bir onlara ulaşmaya çalışın dedi.