Türknet Yalın İnternete Geçememe

1653003 nolu TurkNet aboneliğimde haziran ayının 15’inde yalın internete geçiş için başvurdum. TurkNet geri dönüş yaptığı 2 seferde malesef birkaç saniye ile kaçırdım. Daha sonra tekrar dönüş olmayınca resimde gördüğünüz gibi 2 temmuzda tekrar başvurdum ama bu zamana kadar bir geri dönüş alamadım. Hem twitterdan hem de destekten yazmama rağmen geçişler kademeli yapılacak hazır cevabını alıyorum. Tek gereken benim aranmam ve onaylamam. En kısa zamanda aranmayı bekliyorum

1 Beğeni

2 temmuz tarihinden bu zamana destek kaydınıza otomatik de olsa cevap verilmedi mi?

Hayır geri dönüş yapılmadı

Bende yalın internet için başvuru yaptım kademeli olarak geçiş olacak denildi o geleni bir türlü göremedim destek kaydı açık yazdım ona da cevap yok olacağı yok ama insan bekliyor işte

@HKN @bekir.kopuz destek kaydına uzun süredir dönüş yapılmadığını iletti abone

Temmuz sonuna kadar yalına geçirilir dert etmeyin.

Destek kaydına temmuz sonunda mı cevap verilecek?

Yalın talebi verenlere temmuz faturasında telefon ücreti çıkmadı zaten aceleye gerek yok.

1 Beğeni

Belki acele etmiyorlar ama cevapsız bırakılınca aboneler taleplerinin iletilip iletilmediği konusunda merak ediyorlar. Çoğu zaman süreç sürekli baştan başlıyor sizde biliyorsunuz