Türknet Verebileceği maximum hızı vermiyor istediğim pakete geçimi sağlamıyor

destek kaydı oluştur modem dsl verilerini de fotoğraf halinde gönder ardından donanimhaber sitesinde TurkNet başlığı altında özgür iletişim ekstra 100 paketine geçmek istiyorum yardımcı olan yok diye bir konu paylaşabilirsin oradaki yetkili çok yardımsever hemen müdahale ediyor :slight_smile: birseye ihtiyacın olursa ig:eren.gunsel yazarak ulaşabilirsin

1 Beğeni

Cok sagol yarin ilk isim bu olacak am senin dedigin gibi oimden yazdim.ve hic bir yanit alamadim ama donanimhaber de yazicam insallah benimkiside olur :slight_smile:

Kullandığınız internete şükredin ben 10 mpbs yi zar zor alıyorum :smiley: Alt yapı yenilenmesi için görüştük ama adamların verdiği cevap şuydu. - boş ver idare et onla kimse o maliyetin altına girmez burda.

1 Beğeni

Ben ekstra bi fiziksel capa istemiyorum alabilecekken bir tusla onay sayesinde alamamak koyuyor yoksa np yani 50mbit de iyi tabi ki

Evet orada ki yetkili çok yardımsever birisidir. :heart::smiling_face_with_three_hearts: Saygılarımı sunarım buradan.

Hat zayıflaması değerlerine göre yorum yaptım. Üstü de olabilir.

Evet farklı. Bbk “bağımsız birim kodu” yani adresinizin TC kimlik numarası diyebiliriz

Hat zayiflamasi degerim cok mu yuksek internetten baktigimda gayet iyi bi deger gibi duruyor bu mu hiz degerini asagi cekiyor? Tesekkurler

Teoride zayıflama fazla ise hız da o oranda az olur. Zayıflama kötü değil. Türkiye’de ki internet hatlarının durumunu göze aldığımızda İyi bile diyebiliriz

Problemim DonanımHaber TurknetDestek ekibi Erhan Bey tarafından çözüldü hat hızım 100mbit e tanımlandı kendisine teşekkürü bir borç biliyorum çok yardımcı oldu …

2 Beğeni

Sorunun çözümüne sevindim. İyi günlerde kullanın. Emrah Bey e de saygılarımla :blush:

1 Beğeni