TurkNet Verdiği Modem Hakkında

görüldüğü üzere TurkNet kısıtı modemde.ısrarla TurkNet kısıtı yok diyen müşteri hizmetleri.

bu modemi alacak arkadaşlar iyi okusun Zyxelin bana verdiği cevabı

Bana da aynı cevap burada ki TurkNet yetkililerinin bir yorumu var mı acaba?

Hocam yani şimdi bu cevaba ne denir? Biz paranızı aldık ne yaparsanız yapın diyorlar resmen hiç mi yetkili birisi çıkıp da bişey demiyorlar?

kanun açık ve net.tüketici hakem heyeti.

türknetin bu kısıta çözüm bulacağını sanıyorum.

Cevap bile vermiyorlar biz kime ulaşacağız da çözüm bulacağız arkadaş?

Merhaba, TurkNet’e ilettim. Cevap gelirse buradan ileteceğim.

3 Beğeni

@Eren Üstadım ne varsa sizde var cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Takipteyim, beklemede olacağım çok sağolun.

1 Beğeni

Nasıl yani Zyxel fabrikasında üretilen Zyxel markası ve logosu olan modem TurkNet’den izinsiz birşey yapamıyor mu? Bu nasıl iştir.

1 Beğeni

tuhaf bir durum var.TurkNet ben satarım kısıt koymam ve kesinlikle kısıt yok diyor.zyxel ben yazılım yaparım ama TurkNet insiyatifi TurkNet böyle istedi diyor.ozaman voip özelliğini öne sürüp neden satış yapıldı.ses yok iade edin TurkNet 'e modemi bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyor.saçma sapan cevaplar.

@Eren hocadan gelecek cevaba bakalım ne olacak.modemin tek desteği @Eren hoca zaten başka destek veren yok.gelecek cevaba göre thh başvuruyu yapariz.belirtilen özellikleri eksik diyerek hakkımız var iade için.

Gerçekten bir çözümü bulunmalı Modem özeliği var ama kullanamıyorum. Ve üretici firma ben bilmem diyor Çok Enteresan.

işin garibi TurkNet sessiz konuda ,modeme bizim tarafımızdan kısıtlama yok diye beyan verdi.söyledi.zyxel tek merci bu konuda dedi.zyxel de TurkNet diyor.bakalım en garanti cevap @Eren hocada.
galiba ür0n0n Türkiye garantisi @Eren hoca :grin::grin::grin:
modem yazılımınıda o verdi ilk.:smiley::smiley::smiley::smiley::grin::grin::grin::grin::grin:

@Eren aynen üstad tek umudumuz bekliyoruz bakalım umarım çözümle dönüş yapar sabrımız kalmadı artık.

1 Beğeni

Asus candır. Zyxel pişmanlık :joy:

2 Beğeni

@Eren bey var mı bir gelişme?

Yada Keenetic candır Zyxel pişmanlık. :slight_smile:

Bu arada Keenetic İsmini çok duyuyorum ama almak nasip olmadı. Şuan TurkNet’in Modemini kullanıyorum. VIOP kullanamama harici sorun yok.

2 gündür keenetic kullanıyorum.süper bir modem.zyxel pişmanlık.kendimi çağ atlamış gibi hissediyorum.

Keenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. internet ve bilişim sektörünün tecrübeli ismi eski Zyxel Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında uluslararası bir girişim çerçevesinde JV olarak kuruldu.

:wink:

1 Beğeni