Turknet/Turk Telekom sorun çözememe sorunu

Merhaba, Nisan ayından bu yana kopma bağlantı yavaşlığı yaşıyorum.

Açtığım taleplerde TT ekipleri gelip devre değişikliği yaptı önce, birkaç ay sonra haziran ayında çok ciddi kopmalar hız düşüklükleri devam etti. Bu süreçte gelen ekipler sorunun TT kablolamasıyla ilgili olduğunu söyledi. 12 gün süre verdiler 20 hazirana kadar çözülecek şeklinde not düşüldü. Lakin sorunum çözülmedi. Destek kaydı açtığımda TT ekipleriyle tekrar görüşüldüğü ve 2-3 haftaya çözüleceği konusunda bir geri bildirim aldım.

Evden çalışan birisi olarak çok sıkıntılı bir süreç geçiriyorum. Türknetin görüştüğüm müşteri temsilcisi bana yasal yaptırım güçlerinin olduğunu ve uygulayacaklarını söyledi. Sonuç 2-3 hafta bilemedin 1 ay sonra 2 ay sonra 3 ay…

Konu hakkında destek olabilecek birileri burda var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, yazınızı okudum. İnceleyebilmem adına destek kaydınızın numarasını benimle paylaşır mısınız?

1 Beğeni

Merhaba,

53612289

İyi günler

Aynı Sorunu Bende 1 Haftadır Yaşamaya Başladım Fiberi Bekliyorum Pek Takmadım Ama Oyun Dahi Oynanmıyor Valorant’ta MS Bir 10 Bir 380 Çok Dalgalı.

1 Beğeni

Hattınızda 3 gün 16 saattir kopma meydana gelmedi. Altyapınızın desteklediği 22 mbps üzerinden 18 mbps aldığınızı görüyorum.

1 Beğeni