TurkNet, Türk Telekom Fiber'indende Hizmet Vermeye Başladı!

TurkNet artık Türk Telekom Fiber’indende Hizmet Vermeye başadı.

7 Beğeni

:roll_eyes: müjdeyi biraz geç mi verdiniz sayın moderatör :blush:

5 Beğeni

benim fibere geçmem bir mucize olur :frowning:
bulunduğum ilçe de sadece çarşı içersin de YAPA sistemi tabi ki çarşı kısmında hepsinde olmasa da yeni yapılan binalar da fiber sistemi yappılıyor.

Turknet FTTH kullanıyorum ama akşamları 19:00 - 00:00 saatleri arası işkence çekiyoruz.

@Eren evet hizmet vermeye başladı ancak keşke adsl veya vdsl kullanıcılarına mevcut aboneliklerini iptal etmeden fibere geçiş için bir kolaylık yapılsa.

2 Beğeni

merhaba,
OİM kayıt açtım altyapı sorgulama sitesine yönlendirdi :slight_smile:
TT fiberi apartmanımda yok :frowning:
Yanıma yeni apartman yapıldı TT yeni logar kapağı koydu ve yolu kazdı yeni apartmana fiber çekti.
Türk Telekom proje servisine gitsek önümüzdeki logar kapağından fiber çek Türknet üzerinden kullanmak istiyoruz, yatırım yapar mısınız desek sopayla kovalarlar mı :slight_smile:

tam fiber başvurum onaylandı yakında başlanacak çok iyi oldu :slight_smile: bölge müdürlüğünü artık bezdirdim sonunda oldu ama :smiley: bir şansım oldu logar kapağı tam apatmanın önünde olduğu için ikna oldular artık

1 Beğeni

O şekilde derseniz sopa olmadan kovalarlar ama apartman olarak altyapı talebinde bulunabilirsiniz. Eğer etrafta ki evlere fiber gelmeye başlar ise bir süre sonra bakır altyapı orada etkisini yitirecektir.