Türknet Türk Telekom Altyapsında 100 Mbps üzeri hızlar gelecekmi

Hiç düşünmez bu 4K videoları biz internete nasıl yüklüyoruz :joy: ayda bir termal macun değiştiriyorum artık.

2 Beğeni

Ya dostlar ben size haksızsınız demiyorum ki. Yüksek hızlar herkesin hakkı. Herkes gigabit hızlarına kavuşmalı. Yıl olmuş 2021 adsl hızları nedir artık. Bakır kablo nedir. Bunlarda hem fikiriz. Benim demek istediğim bu sadece buradan yakınmakla olacak iş değil. BTK, Cimer ya da diğer kurumlardan forumu büyük görmüşsünüz. Çok yanlış işte. Neymiş buraları görüyorlarmış. Ya yazın tabii ki burayada. Fakat bu içerikte değil. Ama şu da bir gerçek; gerçekten görüyorlar mı :smiley: Türknetin umrunda olsa burası ya da diğer destek kanalları, şu an bu kadar konu olur muydu burada. Şu kadardır net yok, yok kopuyor. Siz olayı anlamıyorsunuz açıkça yazsam bile. O yüzden bana gülünç geliyor. Ama burada aşağılama, hareket yok. O anlamda söylemiyorum. Hakkım da yok. Kimseyi görmüyorum, etmiyorum diye böyle bir özgürlüğüm olamaz. Ama konuyu hız düşüklüğünde değerlendiren sizsiniz. Ben diyorum çerçeveye uzaktan bakın. Başlık bile hatalı talep için. 100 mb üzeri hızlar gelecek mi değil de ne zaman gelecek diye olmalı mesela. Sonunda da ünlem. Bu işler bu kadar hassas ve geniş çaplı değerlendirilmesi lazım. Mesaj taaaa oradan verilmeli. Sonra diğer tüm kamu kanalları tüketilmeli. Tüketilmeli ki talep olduğu görülsün o olmayan dediğiniz kanun çıksın :slight_smile: Yoksa gelecek mi edecek mi diye düşünüp dururuz. Ben 100mb hızın fiber performansını bahsettim. VDSL’de bu kadar performans alamazsınız. Yani fiber şart her yere. Ve ucu açık olmalı. Benim kullanımlarımdaki tecrübemi aktardım size. Oyun için de ideal hızlar benim için. Vaktim var çünkü. Ama tekrar söylüyorum. Vakit nakit. O yüzden daha yüksek hızlar olmalı. Ben de istiyorum daha yüksek hız. Ama en önce istediğim benim 100’ün üzerine çıkmam değil. Hiç olmayan yerlerin bir an önce 100’e kavuşması. Takıldığım nokta bu. Bunun da nasıl sağlanacağını bahsettim. Umarım anlaşılır olmuştur. Çünkü ben zaten bana yeter hızı alıyorum diye bu işleri bırakmıyorum. Hala diğer tüm vatandaşlar için çabalıyorum. Yoksa görüyorum; grupa sıkınıtısı için giriyor çözüyor sonra kayboluyor. Neden; Çünkü artık ona yeten hızı alıyor gerisi umrunda değil. Ben bu yapıda olmamız gerektiğini ve yılmadan bu mücadeleyi vermemiz gerektiğini savunuyorum. Saygılarımla :slight_smile:

1 Beğeni

Siz ne kadar ön yargı ile forumu sabote etmek için uğraşsanız da emin olun biz gönüllü destek ekibi olarak hem buradan hemde diğer sosyal medya platformları üzerinden hem sorun yaşayan abonelere yardımcı olmaya çalışıyoruz, hem de istekleri ve fikirleri olan abonelerin taleplerini yine TurkNet in bizim ve forum için görevlendirdiği sosyal medya sorumluları aracılığı ile yapıyoruz. Donanım haber forumu nasıl takip ediliyor ise burası ve diğer facebook grupları da o şekilde takip ediliyor. Hatırlatmakta fayda gördüğüm nokta ise burası bir Forum sitesi amaç belli yardımlaşmak, fikir edinmek, fikir görüş paylaşmak amacıyla var. Çözüm mercii TurkNet te sadece Online işlem merkezi ve Sesli Yanıt Sistemi. Mutlu günler.

3 Beğeni

Valla dostum ben de TurkNet kullanıyorum. Telegram, Twit, vs. hepsinde herkese hiçbir beklentide olmadan yeri geliyor işimi bırakıp yardımda bulunuyorum. Kopyala yapıştır cevaplardansa da gerçekçi ve net cevaplar veriyorum. Destek ekibine bağlamıyorum yani :slight_smile: Adam modem soruyor direk modem adı veriliyor. Abi modemin yaşadığın artılarını eksilerini yazsana. Adam ona göre karar versin :slight_smile: Sabote ettiğim falan yok. Gerçekler acıdır. Objektif olup cevap verin o vakit; madem umrunda abi o kadar şikayet var. Bari en az bir konuyu çözsün. Grupta şu an insanlar günlerdir dert yanıyor her şey tamam net aktif olmadı. Versin o zaman netini o kişilerin. Bu mu hizmet. Neyse ya siz haklısınız. Biz sabote ediyoruz. Her şey sizinle ve yaptıklarınızla düzeliyor ve daha da düzelecek. Hiç sorun yok. Tertemiz net veriyor TurkNet.

Dipnot olarak da şunu düşeyim. Gerçekten TurkNet Türkiye’de yeni bir sayfa açtı ama madem herkesin dediği daha yüksek hızlar, iyi hizmet vs. falan için de gerçekçi olup doğruları söylemekten çekinmeyeceksin.
Kalın sağlıcakla.

1 Beğeni